Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Mesa Orman Çubuklu Ormanın Yanı Başında

Mesa Orman Çubuklu Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri, Teslim Tarihi, Kat Planları, Adres Bilgisi vesatış ofisleri bu sayfada, Mesa Orman Çubuklu Ormanın Yanı Başında,

0 49

Mesa Orman Çubuklu Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

Mesa Orman Çubuklu Evleri, Mesa Mesken tarafınca Beykoz Çubuklu’da hayata geçiriliyor. Orman’a komşu yeşil ile iç içe hayata geçirilecek olan Mesa Orman Çubuklu Konutları 30 bin M² arazi üstüne inşa edilecek. 8 bloktan meydana gelecek olan Mesa Orman Çubuklu projesi içinde 219 daire barındırıcak. Mesa Orman Çubuklu Evlerinde yer alacak daireler 2+1’den 6+1’e kadar seçeneklendirilecek. Projede konutların büyüklükleri 137 M² ile 275 M² içinde değişiyor.

Mesa Orman Çubuklu Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Mesa Orman Çubuklu evlerinde % 15 peşinat ile 6 ay sonrasında yapılacak % 15’lik bir fasıla ödeme ile kalan % 70’lik daire fiyatı için Halk Bankası garantörlüğünde 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

Mesa Orman Çubuklu Sosyal İmkanlar

Mesa Orman Çubuklu prosi aktivite donatıları ile de oldukça zengin durumda. Yeşil ve doğanın haricinde kışın kapalı, yazın açık olarak kullanılabilecek yüzme havuzu, yürüyüş yolu, spor tesisleri gibi akla gelmeyen birçok aktivite etkinlik alanı oluşturuyor.

Yerden ısıtma sistemi ile sınımların sağlanacağı Mesa Orman Çubuklu projesinde merkezi hisse ölçer sistemi bulunacak. Mesa Orman Çubuklu projesinin Nisan 2020’de teslimlerinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Mesa Orman Çubuklu Nerede

Konum itibari itibari ile Çubuklu Polis Anı Ormanı sınırlarına yakın pozisyonda yükselecek olan Mesa Orman Çubuklu projesi şehir ormanı ve naturel göle de komşu pozisyonda inşa edilecek.

Ön talep dönemine giriş yapan Mesa Orman Çubuklu projesi şehrin ve ormanın kalbinde olma özelliği ile ev alıcılarına sunuluyor.

Mesa Orman Çubuklu Ulaşım Haritası

Mesa Orman Çubuklu Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Adres: Acarlar Mah. 34800 Beykoz/İstanbul
Telefon: 444 9 366
Web site: http://www.mesaorman.com

Mesa Orman Çubuklu Fiyat AL

Mesa Orman Çubuklu Projesinden Güncel Fiyat Al

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.