Take a fresh look at your lifestyle.

Metropark Kağıthane Fiyatlar ve Genel Özellikler

Metropark Kağıthane Fiyatlar ve Genel Özellikler

0 18

PolatkayaYapı ve Bendler Yapı işbirliği tarafından kurulan Polatkaya Yapı İstanbul ili, Kağıthane ilçesi, Nurtepe Mahallesi’nde yaşama geçirilen Metropark Evleri 101 konuttan oluşuyor.

Polatkaya Metropark Konutları 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks tipindeki konut seçeneklerinden meydana geliyor. çalışmada yer alan konut büyüklükleri ise 46,12 metrekareden başlıyor.

2018 yılı Aralık ayı içerisinde teslim edilmesi öngörülen Polatkaya Metropark Kağıthane Konutlarında fiyatlar 373 bin TL’den başlıyor 998 bin TL’ye kadar hayata geçiriliyor. Proje 1.160 M² arsa alanına, 11 bin M² inşaat alanına sahip.

Polatkaya Metropark Kağıthane Konutlarında % 30 peşinatla konut sahibi olma şansı sunuluyor. çalışmada kalan tutar için ise 24 ay vade sıfır faizli taksitle ödeme şansı sunuluyor.

Polatkaya Metropark Evlerinde 4 kat kapalı otopark, güvenlik, lobi, toplantı ve organizasyon odası, fitness salonu, çocuk oyun alanı, sauna gibi alanlar yer alıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More