Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Mevlüt Öztekin kimdir?

AK Parti Kağıthane belediye başkan adayı Mevlüt Öztekin kimdir?

0 236

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ilçelerin belediye başkan adayları açıklandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bugün yapılacak tanıtım programında İstanbul belediye başkan adayı ve ilçelerin başkan adayları resmi olarak tanıtılacak. Kağıthane’den ise AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt Öztekin aday olarak gösterildi.

Mevlüt Öztekin kimdir?

1981 Ordu doğumlu olup aslen Sivas Koyulhisarlı olan Öztekin İlk, orta ve lise tahsilini Kağıthane’de tamamladıkdan sonra Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Üniversitede öğrenci fakülte başkanlığı ve gençlik teşkilatlarında aktif görevlerde bulundu.

2005 – 2009 yılları arasında özel sektörde yazılım mühendisi olarak çalışmıştır. 2005 – 2008 tarihleri arasında AK Parti İstanbul Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2009 – 2014 yılları arasında yerel seçimlerde Kağıthane İ.B.B Meclis Üyeliği yaptı. 2009 – 2018 Tarihleri arasnıda Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yapan Öztekin Evli ve bir çoçuk babasıdır.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.