Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Meydan Halkalı Fiyat Listesi

5

Gültaş İnşaat tarafından yaşama geçirilen Meydan Halkalı projesinde satışlar başladı. İşte Meydan Halkalı fiyat listesi…

İstanbul Avrupa yakasında Küçükçekmece’ye bağlı Halkalı’da hayata geçirilen Meydan Halkalı projesi Gültaş İnşaat imzası taşıyor. Proje konut, home office ve mağazalardan oluşuyor.

4 blok halinde toplam 287 adet konuttan ve 56 adet mağazadan meydana gelen Meydan Halkalı projesi 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinde dizayn edildi.

Teslimlerin 2017 yılının Aralık ayında yapılması planlanan Meydan Halkalı projesinden daire sahibi olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutarı 12 ay vade farksız taksitlendirebiliyor.

Halkalı’nın tepe bir noktasında yükselen Meydan Halkalı projesinde daireler göl ve deniz manzarasına hakim. Proje manzarası kesilmeyecek panoramik bir görüş açısına sahip.

Sahil yolu, TEM ve E-5’e hemen bağlanılabilen Meydan Halkalı projesi Atatürk Havalimanı’na 5 dakika mesafede konumlanıyor. Proje yapım çalışmaları başlayan Halkalı metrosunun ve planlanan Sefaköy Halkalı Başakşehir Havaray projesinin olduğu bölgede yükseliyor.

Meydan Halkalı Fiyat Listesi

1 oda 1 salon daireler 305 bin liradan,
2 oda 1 salon daireler 468 bin liradan,
3 oda 1 salon daireler 699 bin liradan başlıyor.

Meydan Halkalı Görselleri

Meydan Halkalı Fiyat Listesi

Meydan Halkalı Sosyal Olanakları

– Yüzme havuzu
– Açık çocuk havuzu
– Fitness center
– Sauna
– Hamam
– Buhar odası
Çarşı
– Otopark
– Güvenlik

Meydan Halkalı İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: İkitelli Caddesi No:2 Halkalı – Küçükçekmece İSTANBUL
Telefon: 0 212 696 04 05-06-07
E-mail: info@meydanhalkali.com

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.