Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Meydan Suites Yalova Fiyatları ve Genel Özellikler

Meydan Suites Yalova Konutları 4 bloktan oluşuyor. 140 konut 19 ticari alan kapasitesi ile dikkat çeken Meydan Suites Yalova Konutlarında 2+1'den 4+1'e kadar ev seçeneği bulunuyor.

0 25

Meydan Suites Yalova Konutları 4 bloktan oluşuyor. 140 konut 19 ticari alan kapasitesi ile dikkat çeken Meydan Suites Yalova Konutlarında 2+1’den 4+1’e kadar ev seçeneği bulunuyor. Çalışmada evler 142 M² ile 360 M² içinde alıcısına sunuluyor. Proje lokasyon ve aktivite alanları ile ilgi görüyor.

Meydan Suites Yalova Ödeme Tercihi

Meydan Suites Konutlarında tanıtım dönemine hususi % 15 indirime ek % 10 indirim daha uygulanıyor. Ek olarak projede ev fiyatının 3’te 1’i kadar peşinat verip kalan kısım için 12, 18 ve 24 ay taksitlendirmeler ile ev sahibi olunabiliyor.

Lokasyon itibari ile çevresinde bir oldukça eğitim kurumuna yakın olan Meydan Suites Konutları termal kaplıcalara ise adım atma mesafesinde yükselecek. Yalova merkezinden ve iskelesinden 7 dakika da konutlara yetişme imkanı sunulan Meydan SuitesKonutlarında konutların tamamı görünüm hakim olacak şekilde konuşlandırıldı.

Yalova; Forbes Dergisi’nin belirlediği altyapı, temel hizmetlere erişim ve yaşanabilirlik değerleri açısından yıllardır Türkiye’nin en iyi şehirleri arasında ön sıralarda yer alıyor. Meydan Suites, sakinleri için bu yaşam kalitesini daha da yukarılara taşıyacak.

Yüzde altmışı ormanlardan oluşan, bu sebeple de Türkiye’nin oksijen oranı en yüksek illerinden biri olan Yalova’da, Marmara’nın serin sularına dalabilir, Delmece, Erikli ve Karlık yaylalarında kamp kurabilir, Erikli ya da Sudüşen şelalelerinde serinleyebilir, Çınarlı Yol’dan Termal’e ulaşıp şifalı sıcak sularından istifade edebilir, Karaca Arboretum’da hiç görmediğiniz bitkileri tanıyabilir, şehrin eşsiz flora ve faunasında bir doğa yürüyüşüne çıkabilir, aracınızla Yeşil-Mavi yol güzergâhını kullanarak şehrin tüm güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

 

Telefon: 444 90 77
Web site: http://meydansuite.com/
E-Mail: bilgi@meydansuites.com.tr

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.