Mim İnşaat’tan ‘mortgage krizi kabusu’nu unutturan finansman

Mim İnşaat tüm konutlar için 12 aya kadar kredi taksidi erteleme fırsatı sağlıyor.

0

- Advertisement -

Türkiye’de konut sahibi olmak isteyen binlerce kişi var. Çeşitli yaşamsal ve ekonomik zorluklar nedeniyle ev alma süreci herkes için kolay bir şekilde işlemiyor.

Yine de birikimi olmayan çoğu insan bankalardaki konut kredisi sistemlerine başvurarak ev sahibi olabiliyor. Banka kredisi sayesinde satın alınan ev ipotek edilip kira öder gibi kredi ödeniyor ve taksitlendirilen zaman dolduğunda ipotek kaldırılıyor.

Fakat hâl böyle olunca tüketici, yapımı tamamlanmış konutlara yöneliyor ve proje fırsatlarını kaçırarak çok daha fazla para ödüyor. Kredi kullanımında da ödeyeceği toplam tutar bu oranda artmış oluyor. Kira verme zorunluluğu olmayan tüketici için de durum çok farklı değil. Yeni gelir kaynağı olarak planladığı ve kiraya vermek istediği evi çok daha büyük meblağlara almak, uzun vadede kazancını düşüren bir sistem haline geliyor. Projeden konut aldığında ise kiraya verebilmek için teslimat bekleniyor ve teslimattan sonraki kazancını sağlayabilmek için bu süre boyunca cebinden para vermiş oluyor.

Mim İnşaat yatırım fırsatı

Mim İnşaat, bu noktada aslında ev alırken en önemli noktalardan birinin de doğru finansmanı sağlamak olduğunu görerek; konut alırken yaşanabilecek riskleri sıfıra indirmek için yeni bir yatırım fırsatı oluşturdu.

Şirketin resmi internet sitesinde açılan blog sayfası nda yer alan bilgilere göre; Mim İnşaat, şirket üzerinden alınacak tüm konutlar için 12 aya kadar kredi taksidi erteleme fırsatı sağlıyor!

Mim İnşaat’tan ‘mortgage krizi kabusu’nu unutturan finansman

Mim İnşaat finansmanıyla, konut almak istediğiniz projenin teslim tarihi 12 aydan daha erken ise kredinizi teslimatta ödemeye başlıyorsunuz. Böylece tüketici hem proje fiyatlarından konut sahibi olma fırsatını kaçırmıyor hem de yapımı tamamlanmış konuttan yararlanırken kredisini ödemeye başlıyor.

Mim İnşaat’ın bu sistemi sayesinde Çanakkale’de ev sahibi olmak artık çok kolay. İster yatırım ister yaşam amaçlı olsun, kredi taksidini 12 ay erteleyebilme şansı için iletişim bilgileri şöyle;

Mim İnşaat iletişim

Tel: 0286 217 0330
Web: www.miminsaat.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26