Mi’Marin Ovacık Fiyatlar ve Ödeme Planı

Mi'Marin Ovacık Sakız Adası Manzarasıyla Dikkat Çekiyor

0

- Advertisement -

Mi’Marin Ovacık projesi Çeşme’de yükseliyor. Suv Yapı imzası  ile hayata geçirilen projede 17 adet konut bulunuyor. Sakız Adası manzarası ile dikkat çekiyor. Mi’Marin Ovacık Konut Tipleri arasında 3+1,4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesi 5 bin 312 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede 3+1 daireler brüt 169 metrekare ile 283 metrekare, 4+1 daireler ise brüt 229 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesinde konut fiyatları 1.200.000 TL’den başlayıp 1.500.000 TL’ye kadar yükseliyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede teslime kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesinde Akdeniz ve Toskana mimarisi ön plana çıkıyor. Proejde Doğal yaşamın içinde Sakız Adasına kadar uzanan 17 bağ eviyle modern yaşamdan vazgeçemeyen bir köy yaşantısı konsepti yer alıyor.

Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesinin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, sauna ve güneşlenme alanları yer alıyor.

Haziran 2018’de etslim edilmesi planlanan Mimarin Ovacık Bağ Evleri projesi konum itibariyle Çeşme Merkez otoban gişelerine sadece 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

 

Mimarin Ovacık Bağ Evleri  İletişim Bilgileri

Adres: Ovacık, Ovacık Mahallesi, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye
Telefon: 0(232) 446 04 06
Web site: http://suvyapi.com/ovacik/
E-Mail: bilgi@suvyapi.com

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26