MİNT Şişli ve MİNT E-5 projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl

Projelerini, “Yeni Nesil Şehir Apartmanları” konseptiyle Boğaz- Haliç arasında hayata geçiren MİNT, İstanbul‘da gayrimenkul yatırımında ortalama 24,7 yıl olan geri dönüş süresini, MİNT E-5 ve MİNT Şişli’de 16,7 yıla kadar düşürüyor.

0

- Advertisement -

MİNT Boğaz-Haliç arasında yaşama geçirdiği MİNT E-5 ve MİNT Şişli projeleriyle şehrin tam kalbinde yatırım şansı sunuyor. İstanbul’un tüm güzelliklerine ve ayrıcalıklarına haiz projeler üreten MİNT; İstanbul ortalaması 24,7 sene olan geri dönüş süresini 16,7 yıla düşürerek yatırımcılarına 1. senenin sonunda konut bedelinin %6’sını geri kazandırıyor.

Yatırımında dikkate alınan en gözde kriterlerden birisi olan amortisman süresi, yatırım aracı olarak ev satın alan kişilerin yatırım bedelini kira ya da kıymet artışı sayesinde geri kazandıkları süre olarak değerlendirilmektedir. Yatırımcılar, geri dönüş süresi daha kısa olan ev yatırımlarını tercih ediyor.

Ek olarak ‘Kira Garantisi’ kampanyası ile yatırımcısının yüksek getirisini güvence altına alan MİNT, 48 ay süresince MİNT E-5’te 4 bin TL’ye varan, MİNT Şişli’de ise 4 bin 500 TL’ye varan kira garantisi sunuyor. Tüm projelerini uluslararası ya da ulusal yüksek enerji verimliliği belgeleri ile tescilleyen MİNT, yalnız kiralama garantisi ve kısa amortisman süreleriyle değil, sağladığı enerji tasarrufuyla da binanın kullanım ömrü süresince da yatırımcısına kazandırıyor.

338 bin TL’den başlangıç fiyatlarıyla satışı devam eden MİNT E-5’te 1+0’dan 2+1’e kadar konut seçenekleri sunuluyor. 328.000 TL’den başlangıç fiyatlarıyla satışa çıkarılan MİNT Şişli’de ise 1+1 ve 2+1 loft konut alternatifleri de yer alıyor.

MİNT Tüm Projelerini Erken Teslim Ediyor

MİNT, E-5 ve Şişli proje teslim tarihlerini 4 ay öne çekerek Ağustos 2018’de teslim edecek.

85%
İyi

MİNT Şişli ve MİNT E-5 Proje İncelemesi

Mimari konsept olarak güzel olan projeler, İstanbul'un merkezine yakınlığı sebebiyle tercih edilebilir.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta tüm projeler için geçerli,Başlangıç fiyatı olarak sunulan daire nerede hangi konumda buna mutlaka bakın, Muhtemelen en kör nokta daire olacaktır.

Siz almak istediğiniz dairenin fiyatı ve ödeme seçeneklerini mutlaka inceleyin. Başlangıç fiyatına aldanıp muhteşem bir manzaa çoğu projede beklememek gerekir. Mint Şişli projesi de muhtemelen bu tip projelerden.

  • MİNT Şişli Mimari Tasarım
  • MİNT E-5 Mimari Tasarım
  • MİNT Şişli Lokasyon
  • MİNT E-5 Lokasyon
E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26