Modern City Bahçelievler Projesi

Modern City Bahçelievler projesi Alp Group İnşaat ve Modacity iş işbirliği ile İstanbul Bahçelievler'de hayata geçiriliyor.

0

- Advertisement -

Modern City Bahçelievler projesi Alp Group İnşaat ve Modacity iş işbirliği ile İstanbul Bahçelievler’de hayata geçiriliyor. 105 konut 5 ticari üniteden meydana gelen Modern City Bahçelievler projesi içinde 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri bulunduruyor. Çalışmada dairelerin büyüklükleri 104 M² ile 195 M² içinde değişim gösterecek şekilde düşünülmüş.

Modern City Bahçelievler fiyatlar ve ödeme planları şuan belli değil.

İstanbul Avrupa Yakası’nın merkezi özelliklere haiz bölgesi Bahçelievler’de inşa edilecek projeler arasına Modern City Bahçelievler projesi de ekleniyor. Yenibosna konumunda hayata geçirilecek olan Modern City Bahçelievler projesi 5 bin metrekarelik arazi alanı üstüne inşa ediliyor.

Atatürk Havalimanı’na 3 Km, 3. Havalimanı’na ulaşım sağlamak amacı ile yapımı devam eden Halkalı-Kirazlı ile İkitelli-Ataköy metro hatlarına 350 metre adım atma mesafesinde konumlanan Modern City Bahçelievler projesi CNR Expo Fuar Merkezi, Kuyumcukent, MASKO, İSTOÇ, İkitelli OSB, gibi iş ve tecim komşu pozisyonda hayata geçiriliyor. Modern City Bahçelievler projesi Arel Üniversitesi, Altınbaş Üniversitesi, Kültür Üniversitesi gibi eğitim kurumlarına da oldukça yakın pozisyonda inşa ediliyor.

Alp Group İnşaat ile Modacity iş işbirliği ile inşa edilecek olan Modern City Bahçelievler projesi 105 konuttan oluşacak. Aile yaşamına uygun konseptlerde şekillendirilen dairelere haiz olan Modern City Bahçelievler projesi içinde 2+1, 3+1, bahçeli 3+1, bahçeli 4+1 dairelere yer veriliyor. Modern City Bahçelievler projesinde 105 evin yanına 5 adette ayrılıyor. Modern City Bahçelievler projesinde yer edinen 2+1 evler 104 M² ile 127 M² içinde, 3+1 evler 160 M² ile 195 M² içinde değişim gösterecek şekilde düşünülmüş.

Konum özelliklerinin yanında kullanıcılarına sunmuş olduğu ayrıcalıklarla da dikkatleri üstüne çeken Modern City Bahçelievler projesi içinde lobi, resepsiyon, sauna, fin hamamı, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, oldukça amaçlı spor sahası, peyzaj, çocuk oyun sahası, kamelyalar, hobi odası, seyir terası, oldukça amaçlı toplantı salonu gibi sosyal alanları sunuyor.

*Çalışmada fiyatlar şuan belli değil.

 

Telefon: 0 212 324 64 44
Web site: http://www.moderncity.ist/
E-Mail: info@moderncity.ist

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26