Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Moment İstanbul satılık daire fiyatları

0 49

Moment İstanbul’da 1+1 daire 335 bin TL, Moment İstanbul’da 1 oda 1 salon dairelerin fiyatları 335 bin TL’den başlıyor.

Kartal’da dikey mimarisiyle dikkat çeken prestijli estetik tasarımıyla fark yaratan Moment İstanbul projesi AC Yapı imzası taşıyor. Firmanın  Kartal E-5 bandında yükselen üçüncü projesi olan Moment İstanbul  konumu ile de benzerlerinden ayrılıyor. Kartal’ın hemen girişi olarak sayılabilecek bir lokasyonda bulunan proje toplam 731 adet konuttan oluşuyor. 

Moment İstanbul satılık daire fiyatları

Moment İstanbul daire seçenekleri

Projede 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar değişlik gösteren konut tipleri bulunuyor. 2,95 metre tavan yüksekliği ile ferah yaşam alanlarının sağlandığı proje, panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunuyor. Konutların dikdörtgen yapıda tasarlanmaları kayıp alanları ortadan kaldırırken, proje tavan yüksekliği ile de göz dolduruyor.

Moment İstanbul alanlar

Sosyal alanları ile de fark yaratan proje 100 milyon dolar yatırım değeri ile hayata geçiyor. Proje içerisinde; Cross Action Kids Club, cadde mağazalar, yürüyüş parkurları kapalı ve açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması gibi alanlar yer alıyor.

Moment İstanbul güncel fiyat listesi

1 oda 1 salon daireler 335 bin TL
1,5 oda 1 salon daireler 449 bin TL
2 oda 1 salon daireler 615 bin TL
3 oda 1 salon dublex daireler 759 bin TL
4 oda 1 salon dublex daireler 975 bin TL’den başlayan ve özelliklerine göre artış gösteren fiyatlarla satışta bulunuyor.

Fiyatların Ocak 2015’te revize edilmesi planlanıyor.

Moment İstanbul ödeme planı

Yürütülmekte olan kampanya kapsamında 24 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. Ayrıca projede Albaraka, Türkiye İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası’ndan cazip faiz oranları ile kredi kullanılabiliyor. Ayrıca; yüzde 1 peşinatla 1. 595 TL taksit fırsatından yararlanılabiliyor, söz konusu ödeme planı kapsamında taksitler teslime kadar ödeniyor, teslim aldıktan sonra ise kalan miktar kredi ile ödenebiliyor.

Moment İstanbul nerede?

Moment İstanbul satılık daire fiyatları

2017 Mart ayında tamamlanması, anahtar teslimlerinin gerçekleştirilmesi hedeflenen ve inşası hızla devam eden Moment İstanbul, Soğanlık Metro İstasyonu’nun hemen yanı başında bulunuyor. Bu sayede hem M4 Kadıköy-Kartal Metro Hattı’nı kullanarak Anadolu Yakası’nda birçok merkeze ulaşım kolaylaşırken, Marmaray aracılığıyla, trafiğe girmeden Avrupa Yakası’na da kolayca geçilebiliyor. Deniz otobüsü iskelesine birkaç dakika uzaklıktaki proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafesi ile de öne çıkıyor.

 

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.