Muhafazakar tatilde yeni trend islami tatil villaları.

Otellerdeki yemek kuyruklarından, yoğunluktan ve bazen de hizmet kalitesinden şikayet eden tatilciler daha özel, ayrıcalıklı hizmet için villaları tercih etmeye başladı. Villalardaki hizmetin kişiye özel oluşu ve villaların kapasitesinin aile için uygunluğu bu tercihin en büyük nedenleri arasında yer alıyor.

0

Son dönemlerde villalara talep arttı. Otellerdeki yemek kuyruklarından, yoğunluktan ve bazen de hizmet kalitesinden şikayet eden tatilciler daha özel, ayrıcalıklı hizmet için villaları tercih etmeye başladı. Villalardaki hizmetin kişiye özel oluşu ve villaların kapasitesinin aile için uygunluğu bu tercihin en büyük nedenleri arasında yer alıyor.

Otellere nazaran lüksü daha yüksek kalitede sunan villalar islami koşullara uygun bir şekilde dekore edilmiş olup, hem konfor hem de lüks beklentinizi en üst düzeyde karşılamanızı sağlayabiliyor.

Birbirini görmeyecek şekilde dizayn edilen villalar, yüzme havuzunun yanı sıra zengin sosyal donatı alanlarıyla dikkat çekiyor. Muhafazakar aileler için tasarlanan bu konsept, tatilciler tarafından büyük ilgi görüyor.

Marmaris, Bodrum gibi Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinde de hizmet veren Elçi Tur; Alya Piynar Villa, Alya Villa Butik ve Alya Sierra villalarında muhteşem bir tatil yapmanıza imkan tanıyor. Firmanın www.islamiotel.com web sitesinden online olarak rezervasyon ve bilgi alınabiliyor.

BAŞARIR; “BODRUM’DA MUHAFAZAKAR KESİME YÖNELİK YENİ VİLLALAR AÇTIK”

Türk Turizmine katkı sağlamak amacıyla yeni yatırımlara devam edeceklerini belirten Elçi Tur Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Başarır; “Sektörde villa konseptli tatili geliştirmek adına çalışmalarımızı hızlandırdık ve muhafazakar kesime yönelik yeni villalar açtık. Alya Sierra Villamız Türkiye’nin gözde tatil beldesi Bodrum Torba’da yer alıyor. Bu bölge dört mevsim huzurla tatil yapabileceğiniz yeşili içinde barındıran sakinliğin, konforun bulunduğu Ege’de seçkin bir lokasyon. Sierra Hills Villa, 10 bin metrekare üzerine kurulmuş, 12 adet lüks villadan oluşmaktadır. Villalarımız; 3+1 ve 4+1 tipte olup keyifli ve lüks bir konfora sahiptir. Butik villa otelimiz yeşil yamaçlardan Torba koyuna bakmaktadır. Dilerseniz özel villanızın salon, oda, teras ya da havuz başından deniz manzarasının tadını çıkarabilirsiniz” dedi.

İslami tatil villalarını özellikle Türk, Arap ve Avrupalı Turistlerin tercih ettiğini ifade eden Elçi Tur Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Başarır, sektör olarak muhafazakar ailelere yönelik alkolsüz otel ve villa konseptinin dünyaya tanıtılması rolünü üstlendiklerini, marketing çalışmalarına da önemli katkı sağladıklarını sözlerine ekledi.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26