Listeleri Karşılaştır

Nef Bahçelievler’de dev kampanya

Nef Bahçelievler’de dev kampanya

Her şeye yetişen süper babalara yaşamı kolaylaştıran süper projede süper kampanya

Kent merkezine yakınlığı ve doğayla dahil içe tasarımıyla, sakinlerine benzersiz bir ömür alanı sunan Nef Bahçelievler’den konut sahibi olmak isteyenler için büyük kampanya… Konut fiyatlarının 649 bin TL’den başladığı projede, peşin ödemede % 20 indirim imkanı sunuluyor.

Şuana kadar yaşama geçirdiği yatırımlarda, doğayı projenin merkezine koyan Türkiye’nin önder gayrimenkul şirketi Nef, İstanbul’un en yeşil projelerinin başlangıcında gelen Nef Bahçelievler projesi için yeni bir kampanya hazırladı. Sınırı olan sayıda konut için geçerli olacak kampanya kapsamında geniş metrekareli 3+1 ve 4+1 ömür seçenekleri yer alıyor.

60 metrekareden 270 metrekareye değişen ev tiplerinde 903 evlerin yer almış olduğu projede, kampanyaya iç olan konutların satış tutarları 649 bin TL ila 2 milyon 54 bin TL içinde değişiyor.

BEŞ YILLIK ÖDEME PLANINA FAİZ YOK

Kampanya dahilinde peşin ödemeye % 20 indirim ya da sıfır faiz imkânı sunuluyor. Buna göre projeden konut satın almak isteyenler, % 45’lik kısmı peşin ödedikleri takdirde, 60 ay süresince sıfır faiz fırsatından yararlanabilecek. 60 aya % 0 faiz için Nef finansmanı ve 120 ay 0,99 faiz oranı ile banka kredisi seçenekleri sunulmaktadır.

METROYA YÜRÜME MESAFESİNDE

Çalışmada bölgenin ticari anlamda odak noktası olacak toplam 3 bin 480 metrekarede 19 tane cadde dükkânı da bulunuyor. Bir çekim merkezi olacak alışveriş alanı, Nef Bahçelievler sakinlerine evlerinden uzaklaşmadan bütün ihtiyaçlarını karşılama imkânı sunacak. Hemen önünde metro durağı bulunan, E-5’e ve metrobüse adım atma mesafesinde yer edinen Nef Bahçelievler, çocuklar, gençler ve aileler için sunmuş olduğu geniş aktivite alanlarıyla da dikkat çekiyor.

PROJENİN YÜZDE 83’ü PEYZAJA AYRILDI

Çocukların yemyeşil bahçelerde özgürce çocukluklarını yaşayabileceği Nef Bahçelievler, yatay ve dikey yeşil alanlarıyla doğayı konutların içine taşıyor. 45 dönümlük Nef Bahçelievler arsasının % 83’ü hususi tasarlanmış peyzaj alanından oluşuyor. Ek olarak Nef Bahçelievler’in önünde ve yanında ortalama 20 bin metrekarelik bir park alanı da yer alıyor. Dev havuz alanları, hususi tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik & marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer edinen Nef Bahçelievler’in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı alan kahvesi gibi alanlar aile ve dost gruplarına sınırsız sosyalleşme imkânı sunacak.

ÇOCUKLAR İÇİN OYUN ALANLARI

Nef Bahçelievler, çocukların çocukluklarını doyasıya yaşayabileceği bir çok alana haiz olacak. Türkiye’nin en iyi kreşlerinden birinin yer alacağı projede çocuklar, sokak oyun alanlarında özgürce oynayabilecek. Çocuklar için hususi olarak tasarlanmış ağaç evler, çocuk kütüphanesi, tematik oyun alanları, dev kaydırak, çocuk kulübü, çocuk ziraat alanı, hobi bahçeleri gibi bir çok değişik oyun alanı bulunuyor. Bölgede, çocukların serviste zaman kaybetmeden rahatça ulaşım sağlayabileceği seksenden çok köklü eğitim kurumu bulunuyor.

İÇİNDEN DOĞA GEÇEN EVLER

Nef Bahçelievler’in mimarı ise uluslararası bir yarışma neticesi belirlenen ve portfolyosunda her detayı özenle tasarlanmış hem global hem de mahalli büyük ölçekli projelerin yer almış olduğu SPDO Architects. “Doğaya dokunmak insana mutluluk verir” fikrinden hareketle şekillendirilen projede, eğrisel tasarım öğeleri yardımıyla, blokların arasına yayılan kıvrımlı gölet ve hem yatayda hem dikeyde yer edinen yoğun botanik detaylar, Nef Bahçelievler’de organik bir vadi hissi yaratacak. Nef Bahçelievler’de eviniz, binalar içinde sıkışmış kent yaşamının aksine, yemyeşil bahçeler içinde soluk alabileceğiniz, kendinizi doğayla kafa başa hissedebileceğiniz bir ömür sunacak. ‘Bahçeli ev’ fikrini hayatınızın merkezine taşıyacak Nef Bahçelievler’de, gerek zemin kotunda gerekse üst katlarda mimariye iç edilen yeşil yerler yardımıyla tabiat evinizi bütünüyle saracak.

DAİRENİZ 5 DÖNÜM OLABİLİR Mİ?

Bir Nef keşfi olan ve dünyada ilk kez Nef tarafınca uygulanan Foldhome konsepti, Nef Bahçelievler’de en geniş haliyle uygulanıyor. İstediğiniz an evinize eklenecek, kullanmadığınızda da herhangi bir ücret ödemeyeceğiniz onlarca Folhome alanı, bütün proje sakinlerine 5 bin metrekarelik bir eve haiz olma imkanı sunuyor. Nef Bahçelievler’de, sinema odası, konuk evi, parti ve karaoke odası, müzik odası, PlayStation Odası, hamam ve sauna, eğlence odası, lounge alanı, squash, kapalı yüzme havuzu, tenis ve basketbol sahası, açık ve kapalı futbol sahası gibi pek çok fold alanını hizmete sunulacak.

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.