Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje Görselleri

2 37

Timur Gayrimenkul imzası taşıyan Nef Bodrum projesi Yalıkavak’ta denize sıfır 100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükseliyor.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje Görselleri500 konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor. Ayrıca proje kapsamında bulunan otel, dünyaca ünlü bir otel markası tarafından işletilecek.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje GörselleriEşsiz denizi ve havası ile gözde tatil bölgelerimizden biri olan Bodrum Yalıkavak‘da hayata geçirilmesi planlanan Nef Bodrum projesi sizlere denize sıfır bir konumda keyifli bir yaşam ve 365 gün tatil yapabilme ayrıcalığını sunuyor.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje GörselleriBirbirinden başarılı projelere imza atan Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilen ve 100 Milyon Dolar yatırım bedeli olan Nef Bodrum projesi, firmanın İstanbul dışında inşa edeceği ilk proje olma özelliğini taşıyor.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje Görselleriİnşaatına Haziran 2016’da başlanacak olan Nef Bodrum projesi 100 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılmış 500 adet konuttan meydana gelmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projenin kendine ait 2 bin metrekarelik kumsalı da mevcut durumda.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje GörselleriNef Bodrum teslim tarihi Ocak 2019 olarak belirlenmiş durumda.

Sosyal Olanaklar

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje GörselleriSizin ve ailenizin tüm fertlerini mutlu edecek düzeyde sosyal aktivite alanlarına sahip olan Nef Bodrum projesinde; denizden sıkılanlar için açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu, formda kalmak isteyenler için fitness ve spor salonu, yürüyüş alanları, biraz rahatlamak ve dinlenmek için ise sauna, SPA Merkezi ve masaj salonu mevcut durumda. Ayrıca projede; sosyal tesis, çocuk parkı, yeşil alanlar, iskele, açık ve kapalı otopark alanları, 24 saat güvenlik gibi sosyal donatılar da yer almaktadır.

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje GörselleriFiyat ve Ödeme Seçenekleri

Nef Bodrum projesinde fiyatlar henüz belirlenmemiş durumda.

 

Nef Bodrum Örnek Daire ve Proje Görselleriİletişim Bilgileri
Adres :Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla
Telefon :444 9 633
Web :http://nefbodrum.com/
E-mail :info@nef.com.tr

2 Yorumlar
  1. Göksel Bozdoğan diyor

    3+1 ev fiyatları çok yüksek aga nasıl alalım

  2. Basri diyor

    Proje fiyatları güncel mi?

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.