Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Newist Bayrampaşa

Newist Bayrampaşa projesi İstanbul Avrupa yakasında hayata geçiriliyor. İstanbul Anıt Otelcilik imzasıyla inşa edilen proje, 243 ofis ve 204 odası kapasiteli otelden meydana geliyor.

0 23

Newist Bayrampaşa projesi İstanbul Avrupa yakasında hayata geçiriliyor. İstanbul Anıt Otelcilik imzasıyla inşa edilen proje, 243 ofis  ve 204 odası kapasiteli otelden meydana geliyor.

Newist Bayrampaşa’de ayrıca 22 adet  ticari  üniteden oluşuyor. Projede 15 bin 520 metrekarelik tek zemin üzerine 2 blok olarak yükselecek.

Newist Bayrampaşa fiyatlar ve ödeme seçenekleri henüz belirlenmedi.

Newist Bayrampaşa nerede

Lokasyon itibari ile dikkat çeken bir bölgede inşa edilecek olan Newist Bayrampaşa projesi çevreyolu TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu’na komşu olacak proje 15 Temmuz Şehirler Köprüsü’ne 9.5 kilometre, Haliç Köprüsü’ne 2.1 kilometre, Bayrampaşa Metro İstayonu’na 500 metre, Atatürk Havalimanı’na ise 8 kilometre mesafede konumlanıyor.

Ayrıca çeşitli okul kurumlarına da yakın olacak proje ofis blokları için bünyesinde 900 araç kapasiteli kapalı otopark hizmeti de sunuyor. Projenin çalışmalarına Şubat 2018’de başlanılması bekleniyor. Newist Bayrampaşa projesinin teslimlerinin ise Şubat 2023’de yapılması hedefleniyor.

 

Telefon: 0 216 410 32 73-74
Web site: http://newistbayrampasa.com/
E-Mail: info@newistbayrampasa.com

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.