Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

NG Residence’tan Yüzde 20 Prim Sinyali

0 4

NG Residence, Satış Sonrası Daire Sahiplerini Yalnız Bırakmıyor. Ataköy – İkitelli Metro Çalışmalarında Sona Gelindi, NG Residence Yüzde 20 Prim Sinyali Verdi

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Basın Ekspres’e ayrıcalıklı bir prestij kazandıran NG Residence, yatırımcısına sunduğu satış sonrası takip ve kiralama hizmetiyle fark yaratıyor. Projeden yatırım amaçlı daire alan konut alıcıları, satın alma aşamasından sonraki takip ve kiralama işlemlerinin getirdiği ağır iş yükünden kurtuluyor.

Bölgedeki iş yeri, eğitim kurumları ve hastane yatırımlarının artmasıyla ağırlıklı olarak beyaz yaka çalışanlar tarafından talep edilen proje, önümüzdeki yıl faaliyete geçmesi planlanan 5 yıldızlı otel ve kongre merkeziyle yatırımcılar için cazibe yaratıyor. Bu yılın sonunda açılması planlanan Ataköy- İkitelli metro hattına yürüme mesafesinde, Kirazlı- Yenikapı metro hattının da tam ortasında konumlanan projedeki 5 yıldızlı otel ve kongre merkezinin hizmete girmesiyle, dairelerin yatırımcılara yüzde 20’ye varan prim kazandıracağı öngörülüyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.