Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Nidapark İstinye Örnek Daireler

Nidapark İstinye Örnek Daireler ve Proje Görselleri

1 116

Nidapark İstinye Evleri Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor.

Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan bloklarda 2+1’den 5+2’ye kadar farklı konut tipleri bulunuyor. Dairelerin alanları 90 ile 663 metrekare arasında değişiyor.

Geçmişi antik dönemlere uzanan İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, muhteşem deniz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Nidapark İstinye projesi,
73.000 m2 üzerine kurulu 55 bloğu, 538 apart ünitesi, kapalı ve açık yüzme havuzları, fitness salonları, yaklaşık 47.500 m2 genişliğiyle bölgenin havasını değiştiren parkı ve otopark bölümleriyle yaşam standartlarınızı en yükseğe çıkarmak için hazırlanıyor.

1 yorum
  1. Nurbanu diyor

    Nidapark İstinye fiyatları çok yüksek arkadaşlar. Nidapark İstinye Aidatları oldukça yüksek olacak. Kira ödemekten beter olacaksınız. Nidapark İstinye fiyat listesi de oldukça pahalı daaireler içeriyor

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.