Take a fresh look at your lifestyle.

Nivo İstanbul Fiyat Listesi

0 8

Basın Ekspres’te yükselen Nivo İstanbul projesinde satışlar başladı. Teslimlerin 2018 sonunda yapılması planlanan Nivo İstanbul fiyatları 270 bin TL’den başlıyor…

 

Cathay Group, Suudi Arabistanlı ortağı Neba A.Ş ile ortaklaşa yaşama geçirdiği Nivo İstanbul projesini görücüye çıkardı.

Basın Ekspres üzerinde 42 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Nivo İstanbul projesi kentsel dönüşüm kapsamında inşa ediliyor. 6 blok halinde yükselen Nivo İstanbul projesi toplam bin 404 birimden meydana geliyor.

200 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Nivo İstanbul projesinin 1 bloğu serviced apartments, 2 bloğu home ofis ve 2 bloğu ise konut bloğu olarak yükseliyor.

Dome + Partners tarafından tasarlanan Nivo İstanbul projesinde 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 1+1 dairelerin alanları 50 ile 80 metrekare arasında, 2+1 dairelerin alanları ise 85 ile 147 metrekare arasında değişiyor.

Nivo İstanbul Fiyat Listesi
1+1 daireler 270 bin TL’den
2+1 daireler 380 bin TL’den
3+1 daireler 660 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Teslimlerin 2018 yılının sonunda yapılması planlanan Nivo İstanbul projesinde yüzme havuzları, fitness center, çocuk oyun alanları, sauna, yürüyüş yolları, otopark, dinlenme alanları, güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More