Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Nlogo İstanbul’un ticari üniteleri satışa çıkıyor

Nlogo İstanbul’un cadde dükkanlarının sahiplerini bulmasına sayılı günler kaldı. Kiralamaları başlayan ve hemen teslim dükkanlar ilk kez 15 Şubat’ta Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde satışa sunulacak.

0 41

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, 1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’un tam merkezinde hayata geçirdiği ‘Nlogo İstanbul’projesinin cadde dükkanlarının satışına sayılı günler kaldı.

2 bin 679 daireden oluşan ve İstanbul Avrupa Yakası’nın sembolü olmaya aday projesi ‘Nlogo İstanbul’cadde dükkanlarının satışı,15 Şubat Perşembe saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik’inYenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmayla gerçekleşecek. Kiralamaların şimdiden başladığı ve hemen teslim dükkanların satış fiyatları ise 419 bin TL’den başlıyor. Satışa sunulan 63dükkanınbüyüklükleri ise 100 m2 ila 433 m2arasında değişiyor.

Dükkan kiralamaları başladı

Satışla ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt,“Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz ‘Nlogo İstanbul’ projemizin cadde dükkanlarının açık artırma yoluyla satışı için geri sayım başladı. Buradaki dükkanlarımızı ‘yılın en karlı yatırımı’ olarak sunuyoruz. Cadde dükkanlarımızı satış sonrasında sahiplerine hemen teslim ediyoruz, üstelik dükkan kiralamaları şimdiden başladı. Kendi işinin sahibi olmak ya da her dönem kazandıracak bir projede yer almak isteyen herkes bu açık artırmada yerini alacaktır” dedi.

Uygun ödeme koşulları

Satış sonrası teslimlerin hemen başlayacağı dükkanlar, açık artırmada peşin ve vadeli seçenekler ile alıcıya sunuluyor. Buna göre; ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlenen muhammen bedeller üzerinden peşin tekliflerin alınmasının yanı sıra vadeli teklifler için de ‘yüzde 20

peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlanıyor. Uygulanacak faiz oranı ise her yıl açıklanan enflasyon oranına göre belirlenecek.

İnternetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebilecek olan müzayedeye, satın alma için online katılım imkânı da bulunuyor. Müzayede ile ilgili detaylı bilgi ve şartnameye www.eskidji.com adresinden ulaşmak mümkün.

www.ozyurtlarholding.com

www.eskidji.com

444 45 45

0850 460 90 80

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.