Take a fresh look at your lifestyle.

Ödül İstanbul’dan 219 bin TL’ye ev sahibi olma fırsatı

Özyurtlar'dan 219 bin TL'ye ev sahibi olma fırsatı

0 15

Kampanya kapsamında; yüzde 5 peşinat ve şirket bünyesinde 60 ay vadeyle ev sahibi olmak mümkün olabiliyor. Projede daire fiyatları ise 219 bin TL’den başlıyor.

 

Özyurtlar Holding, ‘Ödül İstanbul’ projesinde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Bugüne kadar 60 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar Holding, Beylikdüzü’nde inşa ettiği projesi ‘Ödül İstanbul’da yeni bir kampanyayı daha hayata geçiriyor.‘Herkes Kampanya Yapar, Özyurtlar Holding Ev Sahibi Yaparkampanyası kapsamında; yüzde 5 peşinat ve şirket bünyesinde 60 ay vadeyle ev almak mümkün olabiliyor.

 

Ev sahibi olmayı kolay hale getirmek üzere kampanyalar düzenlediklerini söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt “Ödül İstanbul projemizden daire almak isteyenler için yeni bir kampanyayı daha hayata geçirdik. Projemizden yüzde 5 peşinat ve 60 ay vadeyle konut imkânı sunuyoruz. Bu ev sahibi olmak isteyenlerin kaçırmamaları gereken bir fırsat. Bundan tam 27 yıl önce misyonumuzu ‘mutlu ev sahipleri yaratmak’ olarak belirleyerek yola çıktık ve aynı düşünceyle çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tüm konut projelerimizde en önemli hedefimiz; her zaman en iyiyi, en kaliteliyi ve en uygun fiyatları sunmak oldu.

 

250 milyon TL’lik yatırım

Beylikdüzü, Avrupa Yakası’nın mimari gelişimi en yüksek, gayrimenkul sektörünün nabzının tutulduğu, her geçen gün yatırım değeri artan, İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri. Yatırım değeri her geçen gün artan Beylikdüzü E-5 güzergahı, oturum için de son yıllarda en çok tercih edilen lokasyon haline geldi. Hızlı gelişme potansiyeli ile çekim merkezi haline gelen Beylikdüzü’nde hayat verdiğimiz yeni projemiz ‘Ödül İstanbul’, bu bölgenin en değerli projelerinden biri yükseliyor” dedi.

 

2019 yılında teslim edilmesi planlanan ‘Ödül İstanbul’, 39 bin 561 m2 arsa üzerinde ve 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçiriliyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere 2 bin 683 konut ve 102 ticari üniteden meydana geliyor. Daire büyüklükleri 64 ila 164 metrekare arasında değişen projede 1+1’ler 219 bin TL’den, 2+1’ler 346 bin TL’den 3+1’ler ise 524 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sekiz blok üzerine konumlandırılan ‘Ödül İstanbul’da; park alanları, yüzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar yer alıyor. Proje peyzaj düzenlemesi yapılmış 900 m2’lik sosyal alan ve bin 550 m2’lik gezi bahçesi ile toplam 2 bin 450 m2 yeşil alanı ve çocuk parkları ile doğal bir park yaşamı sunuyor.

Ödül İstanbul’, metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Türkiye’nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia’nın hemen arkasında inşa edilen ‘Ödül İstanbul’, ticaret merkezlerine yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

 

www.ozyurtlarholding.com      www.odulistanbul.com                 0850 460 27

 

[iphorm id=”4″ name=”Ödül İstanbul”]

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More