Okyanus Kenarında Bir Yaşam British Colonial Malikanesi

0

Genellikle metropollerde yaşayanların en büyük hayallerinden biri de lüks bir ev içerisinde doğanın kalbinde huzurlu bir yaşam sürdürmektir.

Bir de bu hayata denizin kokusu ve huzur dolu atmosferi eklenince, bu ev bir anda yeryüzündeki cennet oluverir. İşte okyanus kenarına konumlandırılmış bu lüks malikane de cenneti yeryüzünde arayanların tamamıyla hayallerini süslemeyi başarıyor.

Miami, Orlando ve Jacksonville gibi göz alıcı şehirlerin yanı sıra Cape Canaveral gibi tarihi bir önem taşıyan bölgeleri de bünyesinde barındıran Florida, ABD’nin en yaşanılası eyaletlerinden bir tanesidir. Atlas Okyanusu’na ve Meksika Körfezi’ne uzanan kıyı şeridiyle de sakinlerine huzurlu bir yaşam imkanı sunan bu ABD eyaleti, ülkenin en lüks sayfiye merkezlerinden birini de bünyesinde barındırıyor.

- Advertisement -

1878 yılında Atlas Okyanusu’nda batan bir gemiden etrafa saçılan hindistancevizleri, Florida’nın güneydoğusundaki bu bölgenin kıyılarına ulaştı. Sahil kısmında kök salan hindistancevizleri, kıyıyla buluştuktan sadece 2 yıl sonra, bu bölgenin adının Palm City yani Palmiye Kenti olmasını sağladılar. Ancak 1887 yılında bu bölgenin adı Palm Beach olarak değiştirildi. Daha sonra ise çeşitli otellerin açılması ve demiryolunun bu bölgeye kadar uzatılmasıyla, Palm Beach, zengin ve ünlü isimlerin yaşamlarını sürdürdükleri bir cennet haline geldi.

Şimdilerde ise ultra lüks otel ve gece kulüplerinin yanı sıra benzersiz malikaneleriyle de dikkatleri üzerine çeken bu lüks sayfiye merkezi, hem sakinlerine hem de ziyaretçilerine tamamıyla büyülü bir hayat sunuyor. Palm Beach’in 101 Indian Road adı verilen lüks bölgesine konumlandırılan bu kusursuz malikane de Atlas Okyanusu’nun hemen yanı başında yeni sahiplerini bekliyor. Şimdi dilerseniz 101 Indian Road üzerindeki bu olağanüstü malikaneye birlikte bir göz atalım.

Florida’nın Gösterişli Sahillerinde Lüks Bir Yaşam

Astronomik fiyat etiketiyle büyüleyici bir sahil evi olarak daha önce karşımıza gelen Palm Beach Villa gibi ultra lüks yapıları bünyesinde barındıran Palm Beach, şimdi ise olağanüstü British Colonial malikanesiyle hayranlık uyandırıyor. 1.5 hektarlık bir arazi üzerine oturtulan bu yapı, 43 metrelik göz alıcı bir okyanus manzarası sunuyor. Oldukça zarif bir yapıya sahip olan bu malikane, Smith&Moore Architects şirketi tarafından tasarlanmış olup, lüks bir misafir evini de bünyesinde barındırıyor.

British Colonial Malikanesi

Palm Beach’in en kalburüstü kesiminde bulunan bu lüks yapı, seçkinliğin ötesinde bir yaşam imkanı sunuyor. Huzur dolu bir bölge üzerine yerleştirilen bu Palm Beach malikanesi, 2700 metrekarelik yaşam alanında; 8 yatak odasını ve 12 adet banyoyu barındırıyor. Fazlasıyla özel detayla süslenen bu malikane, kaliteli mermer ve ahşaptan oluşan döşemeleriyle de oldukça dikkat çekiyor. Ayrıca iç mekanında 4 adet şömineyi, gömme bir buzdolabını, asansörü, bakım ve buhar odasını da barındıran bu Palm Beach evi, her hücrenizde lüksü hissedebilmenizi sağlıyor.

British Colonial Malikanesinin Değeri Ne Kadar?

Aile ve arkadaşlarınızla oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan bu 59 milyon dolarlık Palm Beach malikanesi; geniş bir şarap mahzenini, tam boy bir ev sinemasını, bir spor salonunu ve tam boyutlu bir ev jeneratörünü de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca 6 arabalık garajıyla da sahiplerine kolaylık sağlayan bu yapı, bölgenin en lüks ve en pahalı evlerinden biri olarak satışa sunuluyor.

Aile ve arkadaşlarınızla oldukça keyifli zamanlar geçirmenizi sağlayan bu 59 milyon dolarlık Palm Beach malikanesi; geniş bir şarap mahzenini, tam boy bir ev sinemasını, bir spor salonunu ve tam boyutlu bir ev jeneratörünü de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca 6 arabalık garajıyla da sahiplerine kolaylık sağlayan bu yapı, bölgenin en lüks ve en pahalı evlerinden biri olarak satışa sunuluyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz