Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Onur Park Life İstanbul’da lansmana özel fırsatlar

0 24

Bahçeşehir ‘in hemen yanı başında yer alan Onur Park Life İstanbul’da lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 2+1, 132 m2 daireler şimdi 345.000 TL.!

Onur Park Life İstanbul’da lansmana özel fırsatlarOnur Park Life İstanbul’la Fırsat Kapınızda

Onur Park Life İstanbul lansmana özel ve sınırlı sayıdaki 2+1, 135 m2, kapalı mutfak ve ebeveyn banyolu daireleri 345.000 TL.’ye satışa sunarak, size yepyeni bir hayatın kapılarını aralıyor!

Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş.’nin  sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir’in hemen yanı başında hayata geçiyor.

Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 m2 lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1’lerin 132 m2 den başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

Ödeme Seçenekleri

Onur Park Life İstanbul projesinde 48 aya kadar vadeli ödeme fırsatı imkanı vardır.

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.