Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde!

0 36

Onur Park Life İstanbul yatırım değeri yüksek, zengin içerikli cadde dükkanlarını, şimdi al teslimde öde seçenekleriyle satışa sunuyor.

Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde! (15)Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde!

 

Onur Park Life İstanbul yatırım değeri yüksek, zengin içerikli cadde dükkanlarını 299.000 TL den başlayan fiyatlarla, şimdi al teslimde öde seçenekleriyle satışa sunuyor. Projede yer alan dükkanlar 55m2 ile 225m2 arasında değişiyor.

Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde! (14)Onur Beton A.Ş. ve Onur Çimento A.Ş.’nin  sahibi olduğu, 46.800 m2 ve kendi arazisi üzerinde geliştirilen recidence, mall ve business karma konsept projesi olan Onur Park Life İstanbul, Bahçeşehir ’in hemen yanı başında…

Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde! (13)Onur Park Life İstanbul Projesi; kişiye özel otopark ve depo alanlarının yanı sıra, 1000 m2 lik kreş, bir katta dört daire konsepti, teslim sonrası düşük aidat ve kaliteli yönetim garantisi, birbirini görmeyen manzarası açık blok anlayışı, yüksek tavanlı mimarisi, en küçük 2+1’lerin 132 m2 den başladığı daireleri ve az yoğunluklu inşaat olma özelliği ile bölgedeki projelerden ayrılıyor.

Onur Park Life İstanbul’dan Şimdi Al Teslimde Öde! (12)Onur Park Life İstanbul projesi, 3 etaptan oluşacak ve 3 parsel üzerinde yükselecek. Toplam maliyeti 500 milyon TL. olan proje; 718 adet  konut, business, 231 adet cadde konseptinde dükkan ve 9 bloktan oluşacak.

Ödeme Seçenekleri

Onur Park Life İstanbul projesi, kendi finansmanıyla 48 ay’a kadar, banka finansmanıyla 0,99 oranla 120 aya kadar vadeli ödeme fırsatı sunuyor…

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.