Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Paşaköy Konsept Evleri

Paşaköy Konsept Evleri Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri Teslim Tarihi

0 3.273

Yapı Merkezi İnşaat tarafınca yaşama geçirilen Paşaköy Konsept Evleri projesi 74 bin 351 metrekarelik arazi üstüne kuruluyor. Projenin inşaat büyüklüğü 123 bin 178 metrekare olarak açıklandı. 13 bloktan meydana gelen Paşaköy Konsept Evleri projesinde 620 daire ve 7 bulunuyor. Bloklar azca kattan oluşan olarak dizayn edildi.

Ödeme Planı

Paşaköy Konsept Evleri projesinde evler banka kredisine uygun durumda.

Anadolu Yakası’nın gelişen yüzü Sultanbeyli’de yeni bir proje hayata geçiriliyor. Mimar Sinan Mahallesi sınırları içindeki yeni projenin ismi “Paşaköy Konsept Evleri”. 74 bin 351 metrekarelik arazi üstüne kurulu projede 620 evlerin haricinde 7 tane de dükkan yer alıyor. Proje içerisinde açık yüzme havuzları, aktivite tesis, spor ve piknik alanları, süs havuzu, açık ve kapalı otopark alanları bulunuyor. 24 aylık sürede tamamlanması planlanan Paşaköy Konsept Evleri projesinin tamamlandığında 2 bin 508 kişinin yaşaması bekleniyor.

Üsküdar-Çekmeköy metro hattına yakın bir pozisyonda yer edinen Paşaköy Konsept Evleri projesi D020 karayoluna vasıta ile 2,43 Km uzaklıkta bulunuyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.