Pega Kartal’daki Akzirve Daireleri 11 Mayıs’ta Satışta!

0

İstanbul’a yeni bir siluet, yaşama yeni bir zevk…Akzirve, Pega Kartal Projesi’ndeki dairelerinin satışına başladı

Akzirve’nin arsa sahibi olduğu, Anadolu yakasının gelişen lokasyonu Kartal’da, Ege Yapı ile gelir paylaşımı modeline göre geliştirdiği ve ünlü mimar Bünyamin Derman tarafından Kübizm akımından esinlenerek tasarlanan adalar manzaralı Pega Kartal projesinin daire satışları başladı.

Gayrimenkul sektörüne yatırımlarıyla yeni bir soluk getiren ve Bahçeşehir’deki STRADA projesiyle adından söz ettiren Akzirve Gayrimenkul, Ege Yapı ile gelir paylaşımı modeline göre geliştirdiği ‘Pega Kartal’ projesinde imar ve ruhsat işlemlerini tamamlayarak daire satışlarına başladı.

- Advertisement -

İstanbul’da, Anadolu yakasının yükselen bölgesi Kartal’da yer alan ve kolay ulaşım olanaklarıyla dikkat çeken projede Akzirve, 100’e yakın oturulabilir dairelerinin satışını gerçekleştiriyor.

Adalar manzarasıyla ön plana çıkan ve 15.536m2 arsa üzerinde, 39.600m2 proje alanına sahip olan Pega Kartal Projesi’nde 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri 350 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Akzirve ayrıca, satışını gerçekleştireceği 100’e yakın daire için, Türkiye’de 11 bölge müdürlüğü ve 700’ü aşkın çalışanı / danışanı olan Keller Williams iş birliğiyle alıcılarla buluşmaya başladı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz