Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Pendik Sahil Konakları Fiyat Listesi

0 15

Evra Grup ve Has Kule, Pendik sahilde adalar manzaralı “Pendik Sahil Konakları” projesini hayata geçiriyor. Esma Sultan Yalısı‘nda düzenlenen basın toplantısı ile tanıtılan proje büyük beğeni topladı.

Pendik Sahil Konakları Fiyat Listesi

Tamamı adalar ve deniz manzaralı 7 bin metrekare alana kurulu 180 daireden oluşan projenin 5 bin metrekaresi konak sahibi aileler için sosyal alanlar içeriyor.

Bulunduğu lokasyon özelliği sayesinde manzarası kapanmayacak projede her konağın penceresi denize, maviliğe ve gökyüzüne açılıyor. Hayatın kalbinde her yere yakın olan Pendik Sahil Konakları; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 11 dakika, İDO iskelesine, Metro’ya ve E-5’e 4 dakika, TEM’e 8 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika, en yakın okul ve camiye 1 dakika, Hızlı Tren’e ise 2 dakikalık mesafede yer alıyor.

Aileler düşünülerek 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden oluşan projede; yakamoz, deniz sefası iskele, deniz sefası sahil, deniz sefası rıhtım, denizyıldızı yunus ve denizyıldızı martı olmak üzere metrekareleri 125 ve 193 arasında değişen 6 farklı konak tipi bulunuyor. Projedeki tüm konaklar deniz ve adalar manzaralı 8 metrekare büyüklüğünde balkonlara sahip.

Geniş çekirdek aile ve yeni evli çiftler için tasarlanan Pendik Sahil Konakları’nda komşuluk ilişkilerini kuvvetlendirmek amacıyla konak sahiplerine özel teras bulunuyor. Yürüyüş alanları, spor kompleksleri, çocuk oyun alanları ve konak sahiplerine özel 2 katlı akıllı otopark projenin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor.

Pendik Sahil Konakları Fiyat Listesi

1 milyon TL-2 milyon 500 bin TL (Liste fiyatı)
metrekare birim fiyatı: 8 bin TL-12 bin TL

Ödeme Seçenekleri
Pendik Sahil Konakları’nda lansmana özel yüzde 15 fiyat avantajı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim uygulanıyor. Ayrıca firma bünyesinde 26 ay vade yapılıyor.

İletişim Bilgileri

Adres :Batı Mah. Ankara Cad. Pendik/İstanbul

Telefon :0216 491 11 11

Web :http://sahilkonaklari.istanbul/

E-mail :info@sahilkonaklari.istanbul

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.