‘Piyalepaşa İstanbul’ Yeni Reklam Filmiyle Semt Hayatını Örnek Daireye Taşıyor

0

- Advertisement -

Özlenen semt hayatı Piyalepaşa İstanbul’da yaşatılıyor. Piyalepaşa İstanbul’ Yeni Reklam Filmiyle Semt Hayatını Örnek Daireye Taşıyor

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda Polat’ın 60 yıllık deneyimi ve güvencesiyle hayata geçirilen “Piyalepaşa İstanbul” geçtiğimiz yıl gayrimenkul sektöründe fark yaratan ve büyük ilgi gören ödüllü reklam filminin ardından yeni reklam filmini örnek daire üzerinden ekranlara taşıyor. Yayınlanan ilk reklam filminde konut sakinlerine ve ziyaretçilerine sunacağı imkanlarla birlikte ‘semt konseptine’ vurgu yapan Piyalepaşa İstanbul, bu kez özlenen semt sıcaklığını örnek daireye taşıdı.

Piyalepaşa İstanbul Yeni Reklam Filmi Yayınlandı

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Beyoğlu’nda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul, sektöründe fark yaratan kampanyaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. TV kanallarında 6 Ekim’de gösterime giren yeni reklam filmi bu kez Piyalepaşa İstanbul’un örnek dairelerini izleyiciyle buluşturuyor.

Mekan olarak Piyalepaşa İstanbul satış ofisindeki 3+1 ve 1+1 örnek dairelerin kullanıldığı reklam filmi Tribal Worldwide İstanbul tarafından çekildi. Filmde anlatılan ve aynı zamanda çekim mekanı olarak da kullanılan örnek daire geçtiğimiz aylarda yatırımcıların birebir deneyimlemeleri için ziyarete açılmıştı.

Reklam filminde Piyalepaşa İstanbul içerisinde yer alacak olan Alışveriş Sokağı’ndaki; sinema, mahalle manavı, Semt Kafe, mağazalar ve çocuklar için ayrılan yeşil alanlar eğlenceli bir üslupla örnek daire içerisini gezen genç çifte anlatılıyor.

Piyalepaşa İstanbul, örnek daire özelliklerinin de vurgulandığı reklam filmiyle özlenen semt hayatının değerlerini ve sıcaklığını izleyiciyle buluşturuyor. Kişiye özel yüzlerce ödeme alternatifinin bir arada sunulduğu Piyalepaşa İstanbul, reklam filminde de vurgulanan işlevsel alanları ve yüksek tavanları ile konut sahiplerine ferah mekan algısını yaşatacak ve tüm dairelerde yer alan Fransız balkonları ile doğal ışıktan büyük oranda faydalanmalarını sağlayacak.

Reklam Künyesi:
Reklamveren: Piyalepaşa İstanbul
Reklamveren Temsilcileri: Kaan Yücel, İlkin Kilerci, Habibe Aloğlu, Kerem Sezen
Ajans: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı: Ömür Kula Çapan
Yaratıcı Yönetmenler: Arda Erdik, Başar Bellisan
Yaratıcı Grup Başkanları: Barış Sarhan, Güldeniz Şeşen
Yaratıcı Grup: Zeynep Ordu, Baturay Dağlar, Meriç Karabulut, Hakan İhtiyaroğlu
Müşteri İlişkileri: Pınar Çelebi
Ajans Prodüktörü: Nedret Gürlek, Nisan Turgul
Prodüksiyon Şirketi: 2012
Yönetmen: Özer Feyzioğlu
Yapımcı: Ezel Domanic
Müzik: Jinglehouse

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26