Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Piyalepaşa İstanbul’un güzel reklamı

0 42

Piyalepaşa İstanbul projesi görücüye çıktı. Gerçek değerinin yüzde 30 altındaki fiyatlarla satışa çıktıklarını belirten Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, bugün alan proje tesliminde en az yüzde 100 kazanacak dedi…

Polat Holding iştiraki Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesi görücüye çıktı.

82 dönüm alan üzerinde yükselen Piyalepaşa İstanbul projesi toplam 25 bloktan oluşuyor.
800 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul Polat projesinde konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağı birimleri yer alıyor.

Toplam 950 konuttan oluşan Piyalepaşa İstanbul projesinde büyüklükleri 55 ile 207 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

MİNİMUM 8 BİN 500 TL
Piyalepaşa İstanbul fiyatları konutlarda 8 bin 500 TL’den, rezidanslarda ise 10 bin 500 TL’den başlıyor.
Yüzde 35 peşinatla konut sahibi olunabilen Piyalepaşa İstanbul projesinde kalan konut bedeli ise firma bünyesinde 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor. 36 ayda, 0,30, 48 ayda ise 0,45 faiz oranları ile taksit yapılabiliyor.
Piyalepaşa İstanbul projesinde konut teslimlerinin ise 2018 yılında yapılması planlanıyor.

Piyalepaşa İstanbul projesinin sosyal olanakları arasında ise fitness, spa, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk havuzu, basketbol sahası, güvenlik ve otopark gibi birçok imkan yer alıyor.

YÜZDE 100 KAZANDIRACAK
Piyalepaşa İstanbul projesinin bugün ki fiyatlarının en az yüzde 30 altında olduğunu belirten Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, proje tamamlandığında en az yüzde 100 prim yapacak dedi.

BAŞTAN HEPSİ SATILACAK DİYE KORKUYORUM
Şu anki fiyatların lansmana özel ve belli süre için geçerli olduğuna dikkat çeken Adnan Polat, “Lansman öncesi yüzde 10’unu sattık. Yıl sonuna kadar yüzde 30’unu satmayı planlıyoruz. Bu rakamlar lansmana özel rakamlar. Açıkcası baştan hepsi satılacak diye korkuyorum” ifadesinde bulundu.

PRESTİJ PROJEMİZ
İnşaat sektöründe 60.yılı olduklarını vurgulayan Adan Polat, “Bugüne kadar irili ufaklı binden fazla proje geliştirdik. Fakat Piyalepaşa İstanbul bizim en büyük ve prestij projemiz” dedi.

İSTİKLAL CADDESİ’NE RAKİP GELİYOR
Proje içinde yer alan 550 metre uzunluğunda 17 metre genişliğindeki alışveriş sokağına da dikakt çeken Polat, “Biz burada İstiklal Caddesi’ne alternatif yeni bir alışveriş sokağı yapıyoruz. İçinde 120 tane dükkan olacak. Bölgede ve çevresinde bu konseptte, bu kadar markayı biraraya getiren başka bir toplu alışveriş merkezi daha yok. Yılda 10 milyon insanın ziyaret etmesini öngörüyoruz” dedi.Piyalepaşa İstanbul'un güzel reklamı

KASIMPAŞA’NIN İŞSİZLİK SORUNUNA ÇÖZÜM OLACAK
Bölgede ciddi işsizlik sorununun olduğuna dikkat çeken Polat, “Bölgede ciddi düzeyde eğitim ve işsizlik sorunu var. Bazı çocuklara burs verdik. Piyalepaşa İstanbul tamamlandığında 2 bin kişiye istihdan sağlayacak. Biz bu çalışanları bölge insanından seçeceğiz” diye konuştu.

KENTSEL DÖNÜŞÜMLE İLGİLİ KİTAP YAZABİLİRİM
Piyalepaşa İstanbul projesinin dönüşümün ilk uygulaması olduğunu söyleyen Polat, “25 yıl önce buradan bir arazi satın almıştık. Şu an 82 dönüm alanın yüzde 40’ı zaten bize aitti. Bugün projeye başlama fırsatı bulduk. Bence Piyalepaşa İstanbul dönüşümün ilk uygulaması. Burada ciddi tecrübeler edindik. Kentsel dönüşüm ile ilgili kitap bile yazabilirim. Yine bölgeyi anlatan bir kitabımız çıkacak. Bunu ilk önce Deniz Müzesi’nde sergileyeceğiz sonra da buraya taşıyacağız” ifadesinde bulundu.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.