Porta Vadi Projesi

0

Porta Vadi projesi, Tüm Yapı tarafından İstanbul Kağıthane Cendere Caddesi’nde 72.000 m2 arazi alanı üzerinde 6 blok olarak hayata geçiriliyor.

Projede 76 adet rezidans, 166 adet ofis, 20 adet mağaza yer alıyor. 1+1, 2+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden oluşan Porta Vadi’de dairelerin metrekare alanları 95 m2 ile 310 m2 arasında değişiklik gösteriyor

Porta Vadi‘de daire fiyatları 904.000 TL’den başlangıç gösteriyor. Porta Vadi‘nin teslim tarihi, Aralık 2018 olarak planlanıyor.

- Advertisement -

Porta Vadi; iş dünyasını ve prestijli yaşamı Cendere Caddesi’nde buluşturuyor.

72.00 metrekareden oluşan Porta Vadi‘de; 76 rezidans, 166 ofis, 20 mağaza bulunuyor. Porta Vadi’nin kapıları alışveriş merkezlerine, toplu taşımaya, Belgrad Ormanı’na, ana arterlere, sanat, spor ve kültür merkezlerine açılıyor.

Porta Vadi; İstanbul’un göbeğinde bir tarafı orman, bir tarafı Sadabat Deresi olan, bir vaha gibi parlıyor. Haliç-Göktürk arasında yapılacak hafif raylı sistem (Dekovil Hattı) ve Hasdal-Ümraniye Tüneli’nin yanı başında olan proje, Türk Telekom Arena’ya ve metroya yakın, ulaşımı kolay bir lokasyonda bulunuyor.

Porta Vadi‘nın sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, fitnes center, spor salonu, oyun salonu, eğlence merkezi, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunuyor.

Porta Vadi İletişim Bilgileri

Adres: Cendere Cad. No:105/1 Kağıthane/İstanbul
Telefon: 0212 285 9 285
Web site: http://www.portavadi.com/
E-Mail: info@portavadi.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz