Take a fresh look at your lifestyle.

Portekiz Kurköy Fiyat Listesi

2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alan Portekiz Kurtköy fiyat listesi haberimizde yer alıyor. Projede 9 farklı ödeme seçeneği sunuluyor…

0 18

Portekiz Kurtköy projesi İstanbul Anadolu Yakası Kurtköy’de yükseliyor. Ekizler İnşaat tarafından hayata geçirilen Portekiz Kurtköy projesinde büyüklükleri 131 metrekare ile 164 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Ekizler İnşaat Portekiz Kurtköy projesinde 2+1 daireler 131-134 metrekare, 3+1 daireler ise 153- 164 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Proje, 36 metrekareye varan salonları, 20 metrekareye varan odaları, 20 metrekareye varan mutfakları, otel konseptindeki banyolarının yanı sıra yere kadar uzanan geniş camları, 2,7 metre tavan yüksekliği ve her dairede giyinme odası ile ferah bir yaşam sunuyor.

Aralık 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan Portekiz Kurköy fiyat listesi
2+1 daireler 630 bin TL’den,
3+1 daireler ise 850 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 10, 15 ve 20 peşinatla konut sahibi olunabilen projede lansmana özel yüzde 12+yüzde 10 indirim yapılıyor. 18 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen Portekiz Kurtköy projesinde 18 ay sonrası banka kredisi kullanılabiliyor. Projede 9 farklı ödeme seçeneği sunuluyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 dakikalık uzaklıkta konumlanan Portekiz Kurtköy projesi Kurtköy-Yenişehir metro istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor.

3.Köprü ve 3.Havalimanı bağlantıları, Pendik Marina, Teknopark ile Aydos Ormanı’nın hemen yanında konumlanan proje, metroya 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 3 dakika, Sabancı Üniversitesi’ne 10 dakika, Pendik Marina’ya 15 dakika, Teknopark’a 3 dakika, Viaport’a ise 3 dakika uzaklıkta yer alıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More