Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Axis İstanbul’da sevenleriyle buluştu

0 27

Yüzlerce ziyaretçi Nihat Hatipoğlu’nun sohbetini dinlemek için Axis İstanbul’a geldi

Axis İstanbul Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nu ağırladı.  22 Haziran Çarşamba günü saat 14.30’da Axis İstanbul AVM’de hayranlarıyla buluşan Nihat Hatipoğlu, keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Axis İstanbul’da sevenleriyle buluştuÜnlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 22 Haziran Çarşamba günü saat 14.30’da Axis İstanbul AVM’de sevenleriyle buluştu. Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, 7’den 70’e her yaştan yüzlerce izleyicisine İslam tarihinin ölümsüz hatıralarını huzur verici sohbeti ile anlattı. İslam dini ve Ramazan Ayı ile ilgili önemli bilgiler aktaran Hatipoğlu ziyaretçilerin sorularını da yanıtladı.

Axis İstanbul AVM’de verdiği keyifli söyleşinin ardından Hatipoğlu, 28 Haziran Salı günü Axis Kağıthane’de ziyaretçilerle buluşacak.

18 Mayıs 2016’da açılışı gerçekleşen Axis İstanbul, bugüne kadar birbirinden renkli etkinliklerle bölge halkını buluşturdu. Axis İstanbul, Ramazan ayı boyunca da çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.