Queen Central Park 1 Ağustos Güncel Fiyatlar

Queen Central Park 1 Ağustos 2017 Güncel Fiyat Listesi

0

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Bomonti’de hayata geçirilen Queen Central Park projesinde son durum bilgisi.  Satışa çıktığı Kraliçe reklamı ile büyük sükse yapan Queen Central Park Bomonti evleri İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Şişli Bomonti’de Dolmabahçe Tüneli‘nin yanı başında yükseliyor.

Queen Central Park projesi Taksim’e 5 dakika, Nişantaşı’na 10 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Levent’e 7 dakika, TEM ve E5 Karayolu’na 5 dakikalık mesafede bulunuyor.

Dolmabahçe-Bomonti Tüneli sayesinde birkaç dakika içinde Boğaz’a ulaşabilmeyi kim istemez? Ya da Piyalepaşa-Kağıthane Tüneli sayesinde TEM ve köprü bağlantı yollarına anında bağlanabilmeyi?

Queen Central Park, düşlerinizin gerçeğe dönüşeceği yerde, bambaşka bir İstanbul yaşamanız için sizi bekliyor

Queen Central Park 1 Ağustos 2017 Fiyatları

 

Queen Central Park Fiyatları 586.000 TL’den başlıyor. Yüzde 5 peşinat 40 Ay vade fırsatı sunulan projenin yüzde 55’lik bölümü satılmış durumda.

Queen Central Park’ta HIGHLIFE Yaşam Konsepti

Alışılagelmiş rezidans hizmetlerini bir kenara bırakın! Queen Central Park, konfor standartlarınızı sıra dışı hizmetlerle yeniden tanımlıyor. Modunuza göre, scooter’dan en lüks otomobile kadar dilediğiniz aracı seçebilir, gecenin geç saatlerinde uzun süren bir toplantıdan çıkıp evinize geldiğinizde SPA hizmeti alabilir ya da özel davetiniz için hayal ettiğiniz kıyafeti, seçtiğiniz özel terziye diktirebilirsiniz. Queen Central Park sizi, kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz premium bir yaşama davet ediyor.

Nişantaşı, Dolmabahçe, Taksim, Şişli… Queen Central Park, İstanbul’un hem iş hem eğlence merkezlerinin hemen yanı başında… Avrupa’nın en büyük kongre oteli Hilton Bomonti’ye komşu olan Queen Central Park; saygın eğitim kurumlarına, Türkiye’nin en donanımlı sağlık kuruluşlarına, ticaretin nabzını tutan alışveriş merkezlerine çok yakın ve ekolojik pazara yürüme mesafesinde

İletişim Bilgileri

Adres: Queen Central Park Tanıtım Ofisi: Acar Cad. İtower Binası No: 3 Bomonti-Şişli/İstanbul
Telefon: 444 1 440
Web site: http://queencentralpark.com/
E-Mail: info@sinpasgyo.com

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Haber bültenimize abone ol
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz