Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Rakamlarla Mistral İzmir projesi

31

Mistral Yapı’nın Türkiye’nin en büyük şehirlerinden İzmir’de hayata geçirdiği, Mistral İzmir projesinde fiyatlar ve ödeme seçeneklerini sizler için aratırdık. İşte Mistral İzmir Fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında detaylar bu haberimizde.  Kadınca Emlak olarak önce Mistral İzmir projesini yakından tanıyalım istedik.

Rakamlarla Mistral İzmir projesi

Mimari tasarımıyla dikkat çeken Mistarl İzmir projesi, İzmir Bayraklı’da yapılan yüksek katlı gökdelenler arasına girmiş durumda. Bayraklı’nın çehresini değiştirecek olan proje kaç konut ve ofisten oluşuyor? kısaca bunlarada bakalım.

 

Rakamlarla Mistral İzmir projesi

Mistral İzmir seçenekler

13.923 metrekare arsa üzerinde yükselen proje, İzmir Bayraklı’da 48 katlı ofis bloğu ve 38 katlı residence bloğu olarak hayata geçiriliyor.  Mistral İzmir 95,76 metrekare ile 417,69 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile toplam 110 adet konuttan oluşuyor.

Rakamlarla Mistral İzmir projesi

Mistral İzmir aslında aynı zamanda bir iş sahası. Projeye baktığımızda  ofis sayısının konutlardan fazla olduğunu görüyoruz. Zaten projenin yüksek bloğu da tamamen ofis çalışanları için düşünümüş. Burada şöyle bir güzel durum var. Büyük şehirlerde yaşanan trafik karmaşası işe geç kaldım telaşı vs burada büyü ihtimal yaşanmayacak.

En azın dan bu projeden ev ve ofis sahibi olanlar açısından.  Mistral İzmir projesinde dairelerin yanı sıra 153 adet ofis yer alıyor. 48 katlı ofis bloğunda bulunan ofislerin büyüklükleri ise 65 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

 

Rakamlarla Mistral İzmir projesi
Mistral İzmir Ulaşım

 

İzmir Adliyesi’ne Salhane metro istasyonuna, Şifa Üniversitesi’ne yakın mesafede konumlanan Mistral İzmir projesinde teslimlerin 2016 yılının Haziran ayında yapılması planlanıyor.

Mistral İzmir Fiyat Listesi

1+1 daireler 350 bin 900 dolardan,
2+1 daireler 445 bin dolardan,
3+1 daireler 615 bin 890 dolardan başlayan fiyatlarla satılıyor
Mistral İzmir  aktiviteler

Fitness salonu
Sauna
Buhar odaları
Spa
Masaj odaları
Yüzme havuzu
Güneşlenme terasları
Çocuk ouyun alanları
Koşu parkurları
Yürüyüş yolları
Bisiklet yolları
Dinlenme alanları
Otopark
7/24 Güvenlik

Mistral İzmir İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: Atatürk Cad. No: 290 Meltem Apt. D:2 Alsancak / İZMİR
Telefon: 444 0 418
E-mail: info@mistralizmir.com.tr

ilhan ÇAMKARA / Kadınca Emlak

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.