Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?

0

- Advertisement -

Referans Kartal Towers projesi fiyatlar ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgiler bu haberimizde

Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?

Referans Kartal Towers projesi, Kiler GYO tarafından İstanbul’un Anadolu yakasında Kartal Atalar bölgesinde 300 milyon TL’lik bir yatırım bedeli hayata geçiriliyor.  Referans Kartal Towers, 31 katlı ve 24 katlı 2 bloktan oluşuyor. Projede 451 konut ve 800 metrekarelik ticari alan bulunuyor.

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="500" />Referans Kartal Towers’da 1+1, 2+1, 3+1, 4+1’e kadar normal daire tipleri, 5+1, 4+1 ve 3+1’den oluşan penthouse tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 49 metrekare ile 404 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor. Ayrıca 1+1 ve 2+1 daireler projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde konumlandırılmış

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="588" />Aslı Mimarlık tarafından tasarlanan projenin inşaat durumu ise 25 Mayıs 2016 itibari ile yüzde 30 seviyesinde tamamlanmış ve çalışmalar devam ediyor.

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="588" />Referans Kartal Towers fiyatları 260.000 TL’den başlıyor. Projede konut alıcılarına ve yatırımcılarına çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor.

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="556" />Referans Kartal Towers‘nin sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, hobi salonları, fitness ve pilates, dans stüdyoları, koşu ve yürüyüş parkuru gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Projede çocuklar içinse kreş, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyve korusu, yapay dere ve su oyun alanlarına yer verilmiş.

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="556" />Referans Kartal Towers lokasyon olarak; Sahil yoluna iki dakika, Metroya iki dakika, Marmaray’a iki dakika, Adalet Sarayı’na iki dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne üç dakika, Kartal İDO İskelesi’ne dört dakika, Maltepe, Pendik ve Bostancı İDO İskelelerine on yedi dakika, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına da yirmi yedi dakikada olması ile dikkat çekiyor.

<a href=Referans Kartal Towers Projesinde neler olacak?" width="1000" height="588" />Referans Kartal Towers teslim tarihi Mayıs 2018 olarak planlanıyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26