Take a fresh look at your lifestyle.

Reform Life’de Lansman Öncesi Kampanya

Reform Life Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

0 29

Reform Life Proje Açıklaması ve Genel Özellikler

İstanbul’un hızla gelişen bölgesi Avcılar’ın gözde projesi Reform Life’de lansman öncesi avantajlı kampanya dönemi başladı. Delta Arazi Geliştirme İnşaat imzasıyla inşa edilen projede yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme kolaylığı sunuluyor.

Delta Arazi Geliştirme İnşaat, konumu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcısından yoğun ilgi gören Reform Life projesinde kefilsiz ve banka kredisiz ev sahibi olmak isteyen konut alıcılarına yönelik kampanya başlattı.

Reform Life Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

İstanbul’un değerlenen bölgesi Avcılar’da ulaşım noktalarının merkezinde konumlanan projede 1+1 daireler 350 bin TL’den başlarken, firma yüzde 30 peşinatla şirket bünyesinde 30 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuyor.

Reform Life Sosyal İmkanlar

GÖL MANZARALI DAİRELER

Aile öncelikli yaşam için her detayın özenle geliştirildiği proje; zengin peyzajı ve sosyal donatılarıyla konforlu ve modern bir yaşam vadediyor. Özellikli detaylara sahip lüks daireleri ve mimari özellikleriyle dikkat çeken Reform Life’de 124 konut ve 1’i süpermarket olmak üzere 15 ticari ünite yer alıyor.

Her yaştan insana hitap edebilen geniş bir peyzaja sahip Reform Life’de kapalı yüzme havuzu spor salonu, sauna, buhar odası ve Türk hamamı bulunuyor.

7.800 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks olarak geliştirilen 3+2, 4+2 konut tipleri yer alıyor.

Reform Life projesi, sosyal donatılara ek olarak sakinlerine, dördüncü kat ve üstündeki dairelerinde geçerli olmak üzere göl manzarası ayrıcalığı da sunuyor.

Reform Life Nerede

HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI

Reform Life, İstanbul’un eğitim, sağlık ve iş hayatı bakımından en dinamik ilçelerinden Avcılar’da konumlanıyor. Üniversite mahallesinin merkezinde inşa edilen Reform Life, 1+1 ve 2+1 daireleriyle üniversite öğrencilerine konforlu yaşam imkânı sunarken, yatırım açısından da önemli bir fırsatın kapılarını açıyor.

Reform Life Ulaşım Haritası

Satış Ofisi ve İletişim Bilgileri

Adres buraya yazılacak

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More