Renkli derz dolgusu ‘Ultrafuga’ ile estetik mekanlar

0

- Advertisement -

Kalekim’in, 32 farklı renk seçeneği ile sunduğu yüksek performanslı derz dolgu malzemesi ‘Ultrafuga’ ile seramiklerinizle uyumlu estetik mekanlara sahip olabilirsiniz.

Yaşadığımız mekanları güzel göstermek için sadece seramiklerin renkli ve desenli olması yeterli değil. Bu yüzden seçilen seramiğin yanında kullanılacak derz dolgunun da seramiğin özelliklerine, desenine ve rengine uygun olması çok büyük önem kazanıyor. Günümüzde aynı seramiğe, değişik derz dolgu renkleri kullandığımızda birbirinden çok farklı görüntüler elde etmek mümkün. Bu da derz dolgu rengi seçiminin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Tadilat için ideal seçenek
Tüketicinin bu alandaki beklentilerini dikkate alan Kalekim; derz dolgu grubunda geliştirdiği dekoratif ürünü Ultrafuga ile kirlenmeyen ve solmayan çekici çizgiler yaratıyor. İçeriğindeki özel formülü ile Ultrafuga; silikon katkılı, yüksek performanslı ve çimento esaslı derz dolgu malzemesi olarak, ustalar ve kullanıcılar tarafından özellikle tercih ediliyor.

Mekanlarda rengarenk çizgiler
Ultrafuga, banyo ve mutfakların yanı sıra, kullanıldığı her türlü mekana uyum sağlayan 32 farklı renk alternatifiyle, her zevke hitap ediyor. Tüketicilere, tamamen kendi dekorasyon tercihlerine göre renk seçeneği sunan Ultrafuga; kullanıcıların yaşam tarzlarını mekanlarındaki ayrıntılara yansıtmasını sağlıyor.

Seramik, granit, kotto, klinker, cam mozaik, mermer, doğal taş gibi kaplama malzemelerinin 1-6 mm aralığındaki derz boşluklarının doldurulmasında kullanılan Ultrafuga, suyu iten ve aşınmaya dayanıklı özelllikleriyle pürüzsüz yüzeyler sunuyor. Leke yaratabilecek her türlü sıvıyı, silikonlu içeriği sayesinde yüzeyde tutan ve böylelikle lekenin temizlenmesini kolaylaştıran Ultrafuga, derzlerin ilk günkü gibi tertemiz kalmasını sağlıyor.

Her yerde beğenilen sonuç
5 ve 20 kg’lık ambalajlarda sunulan Ultrafuga, banyo, duş, tuvalet gibi ıslak hacimler, mutfak gibi kolay kirlenebilen mekanlarla birlikte, yatay ve düşey uygulamalarda mükemmel sonuç veriyor. Derz dolgu standardı TS EN 13888 Kalite Belgeli ve yüksek performanslı CG2WA sınıfında üretilen Ultrafuga, profesyonellere ve kullanıcılara çok kapsamlı çözümler sunuyor.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26