Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Resim İstanbul Nefes ile ciğerleriniz bayram edecek

0 23

İstanbul’da yaşayanlar bilir şehrin gürültüsü, trafik,  stress akşam eve kendimizi zor atarız. Hafta sonları’da hava güzelse ailece yeşilliği ormanı olan bölgelere koşarız. Temiz orman havasını ciğerlerimize çekmek isteriz.

Resim İstanbul Nefes ile ciğerleriniz bayram edecekİşte size 7/24 Orman havası ile ciğerlerinize bayram ettirecek bir projeden bahsetmek istiyoruz. Resim İstanbul Nefes.  Ortadoğu Grup tarafından Sancaktepe’de 81.433 m2 arazi üzerinde inşa edilen ve 28 blok, 1.394 daireden oluşan Resim İstanbul Projesi’nin Nefes etabı satışta.

Resim İstanbul Nefes  ile  Aydos ormanları komşunuz  olacak. Projede yer alan 2+1 daireler 118 m2 ile 146 m2 arasında, 3+1 daireler ise 168 m2 ile 187 m2 arasında değişiyor.

Resim İstanbul Nefes ile ciğerleriniz bayram edecekDoğayla İç İçe, Sağlıklı Bir Yaşam

Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmamak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Nefes, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara olarak tasarlanan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor.

Resim İstanbul Nefes’te dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede yer alan kapalı sosyal tesiste ise kapalı havuz, hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor.

Resim İstanbul Nefes’te teslimler 2017 yılında

Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Resim İstanbul’un son etabı Resim İstanbul Nefes’te teslimlerin 2017 yılının Mart ayından itibaren başlaması planlanıyor.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.