Rochon’dan Muhteşem Bir Çatı Katı Dairesi

0

- Advertisement -

Ömrümüzün büyük bir kısmını geçirmiş olduğumuz evlerin, günün yorgunluğunu üzerimizden atacağımız iç mekan dekorasyonu dış görünüm özelliklerine göre birçoğumuz için çok daha önem arz eder.

İşten, seyahatten, gezmeden ya da yorucu bir günün ardından, bizleri sıcacık bir kucaklamayla bağrına basan yuvamıza döndüğümüzde kendi dizayn etmiş olduğumuz bu konforu özlediğimizi “evim, evim güzel evim” diyerek dile getirmiş olsak da ünlü tasarımcı Rochon tarafından meydana getirilen bu çatı katını gördüğünüzde yaşadığınız yerin dört duvarla kaplı sıkıcı bir yer olduğunu düşünebilirsiniz.

Halihazırda lüks bir konuma ve yapıya sahip olan Jade Signature adındaki rezidansın en üst katına yerleştirilmiş bu çatı katı, iç mekan dekorasyonuyla sahiplerini kendisine aşık edecek. Tamamıyla lüks olanaklar ile donatılmış olan bu çatı katı, Miami sahillerindeki en etkileyici yapılardan birinin içerisinde yeni sahiplerine üst düzey bir yaşam deneyimi sunmak için sabırsızlanıyor. Şimdi dilerseniz Pierre-Yves Rochon tasarımı Jade Signature Penthouse adındaki bu güzelliğe birlikte bir göz atalım.

Parisli Tasarımcının Hayallerindeki Muhteşem Çatı Katı

Florida sahilinin en seçkin evi South Tower Penthouse gibi bir güzellikten sonra yeniden bu eşsiz kıyı şeridini süsleyen başka bir güzellikle karşınızdayız. Ödüllü bir Parisli tasarımcı olan Pierre-Yves Rochon, daha önce meydana getirmiş olduğu Paris’teki inanılmaz Shangri La ve Londra’daki Savoy iç mekan tasarımlarıyla birçok prestijli tasarım ödülünün sahibi olmayı başarmıştı. Şimdi ise bu tanınmış zeminden tavana cam duvarlarla sarılan ve devasa bir terası bünyesinde barındıran Jade Signature Penthouse adındaki bu eşsiz çatı katı dairesiyle ödüllerine yenilerini ekleyecek gibi görünüyor.

Miami sahilleri üzerine konumlandırılmış apartman tarzı bu kule 2013 yılından beri sakinlerini ağırlamaya devam ediyor. Bu rezidansın en gösterişli ve en lüks yerleşim alanı olan 5554 metre karelik çatı katı dairesi, Pierres-Yves Rochon tarafından düzenlenen iç mekanı ve etkileyici Miami Beach manzarasıyla 32.9 milyon dolarlık fiyat etiketiyle şanslı sahiplerinin olacak. Sadece Lalique cam yemek masası bile 100 bin dolar değerinde olan bu muhteşem çatı katı, oluşturulduğu materyaller ve sahiplerine sunmuş olduğu inanılmaz olanaklar ile yaklaşık 33 milyon dolarlık fiyat etiketini sonuna kadar hak ediyor.

Jade Signature Penthouse; 100 bin dolarlık yemek masasının yanı sıra Veronese avizeler, Baccarat kristal duvar aksamları, Herve Van der Straeten masalar ve Donald Judd tarafından oluşturulan sanat eserleriyle de donatılmıştır. Pahalı ve eşsiz dekorasyon ürünleriyle kusursuz bir saray haline bürünen bu güzellik, etkileyici teknoloji ürünleriyle de ultra lüks bir çatı katı dairesi olduğunu cesurca gözler önüne seriyor.

Görür görmez yaşamış olduğumuz evlerin sadece dört duvardan ibaret olduğunu düşünmemizi sağlayacak olan Pierres-Yves Rochon tasarımı Jade Signature çatı katı dairesi,  bünyesinde barındırmış olduğu lüks materyallerle adeta bir pırlanta şıklığına bürünüyor. Peki, Miami sahillerinin güzelliklerini en etkileyici olanaklarla birleştirerek sahiplerine sunacak olan bu müthiş çatı katı dairesinin ultra lüks yaşam deneyimini tatmak istemez miydiniz?

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26