Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Rönesans Sayfiye Aralık ayı son durum bilgisi

0 16

Rönesans Konut tarafından Kartal’da hayata geçirilen Rönesans Sayfiye projesinde yıl sonuna yaklaştığımız şu günlerde son durumu sizler için araştırdık.

Rönesans Sayfiye Aralık ayı son durum bilgisi

Rönesans Sayfiye projesinde hemen söylemek gerekirse şuan yüzde 10 fırsatı uygulanıyor. Ayrıca proje 25 Aralık 2015 tarihinden itibaren anahtarları teslim edecek.  Kartal bölgesini bilmeyenler için söyleyelim,  Kartal Anadolu Yakasın’ın en fazla yatırım alan bölgelerinden biri. Markalı konutların birbiri ardına yükseldiği bir ilçe

Rönesans Sayfiye Aralık ayı son durum bilgisi

Rönesans Sayfiye güncel fiyatlar ve ödeme seçenekleri

Rönesans Sayfiye 14000 m2’lik arazi üzerinde yükseliyor, Toplam 276 konuttan oluşan projede  konutların büyüklükleri 68 ile 171 m2 arasında değişiyor. 1 oda 1 salon, 1,5+1, 2 oda 1 salon, 2,5+1 ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.  

Projede şuan yüzde 10 gibi bir indirimin yanısıra  alıcılara cazip ödeme seçenekleri de sunuluyor. Yüzde 25 peşin ödemelerde aylık 3.800 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olunabiliyor.

Rönesans Sayfiye sosyal alanlar

Fitness salonu

Yoga

Pilates

Aerobik odaları

Vitamin bar

Yüzme havuzu

Çocuk havuzu

Otopark

7/24 Güvnlik

 

Rönesans Sayfiye yol tarifi

Rönesans Sayfiye Aralık ayı son durum bilgisi

D100 (E5) Karayolu’nu kullanan için;
Kartal köprülü kavşağından Yakacık tabelasını takip ederek girin, yol boyunca 2 km devam edin. Göreceğiniz ikinci Yakacık tabelasından sağa, Şehit Aydın Çelik Caddesi’ne sapın. Cadde üzerinde 1 km daha ilerleyin. Sağda konumlanan ‘Sayfiye’ satış ofisine ulaştınız.

Rönesans Sayfiye Aralık ayı son durum bilgisi
E80 (TEM) Karayolu’nu kullanan için;
Samandıra/Sancaktepe/Kartal kavşağından girin ve Samandıra Kartal bağlantı yolunda 4.5 km ilerleyin. Yakacık sapağından girerek Yakacık Samandıra yolu üzerinde 2 km daha ilerledikten sonra sağda Şehit Aydın Çelik Caddesi üzerinde konumlanan ‘Sayfiye’ satış ofisine ulaştınız.

ilhan ÇAMKARA / Kadınca Emlak

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.