Emlak Manşet
Emlak Haberleri ve Güncel Konut Projeleri

Rüya Kent Prestij 90 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor

Rüya Kent Prestij Zonguldak’a yeni bir yaşam konsepti sunuyor

0

Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak Kozlu’da hayata geçirdiği 261 konutluk yeni projesi Rüya Kent Prestij ile Zonguldak’a yeni bir yaşam konsepti sunuyor

2004 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet yaptığı projelerle adından söz ettiren Yeşilyurt İnşaat, farklı yaşam konseptini 10 yıl önce Dream City ile hayata geçirdi. Yeşilyurt İnşaat, Zonguldak Kozlu’da ikinci projesi olan Rüya Kent Prestij ile rüya gibi bir yaşam konseptiyle yeşil ve maviyle bütünleşen ferah bir yaşam sunuyor.

İstanbul, Ankara ve Zonguldak’ta yaptığı projelerle toplam 600 konutu sahiplerine teslim eden Yeşilyurt İnşaat, 2006’da Dream City projesinden sonra yine Zonguldak Kozlu’ya yeşil ve maviye hakim geniş alanlarıyla huzurlu bir yaşamın kapılarını açan Rüya Kent Prestij projesini kazandırıyor.

Haziran 2016’da, 90 milyon yatırım değeriyle Zonguldak Kozlu’da inşaatına başlanan proje, 23 bin metrekare arsa alanı ve 65 bin metrekare inşaat alanına sahip. Teslimlerin Haziran 2019’da gerçekleşeceği Rüya Kent Prestij projesi 13 katlı 5 blokta 261 konut ve 14 villa ile toplamda 275 ünite ile 12 ticari alandan oluşuyor. Alanları 60 ila 248 metrekare arasında değişen dairelerde fiyatlar 136.800 TL ile 747.800 TL arasında farklılık gösteriyor. Peşin ödemede %10 indirim, 24 aya %0 faiz ve 120 aya banka kredi imkanları sunuluyor.

Zonguldak Kozlu’daki yeni yatırımıyla ilgili bilgi veren Yeşilyurt İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yeşilyurt, “Zonguldak’a kimlik katacak olan Rüya Kent Prestij projemiz bölge halkına iş olanağı sağlayacak. Çağdaş ve modern bir proje olma özelliği ile öne çıkacağını düşündüğümüz projemizin yüzde 30’unun satışı tamamlandı” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.