Sahtekar ilaç firmaları faydasız ilaç satıyor

0

- Advertisement -

Şu yada bu şekilde hafif yada ağır hastalıklar geçirmişizdir. En basiti soğuk algınlığında bile aldığımız türlü türlü ilaçlar almışızdır.

İster doktor tavsiyesi olsun ki, buda artık ticarileşti. Şöyleki hastaneleri gezen ilaç firma yetkililerini görmüşsünüzdür. Doktor odasına girerler ve orada pazarlık yaparlar. Gelen hastaya şu ilacı ver, bu ilacı ver , doktor da avantasına bakar haliyle. Bu belki bazı dürüst hekimleri kapsamasa da büyük çoğunluk işlerini bu şekil yürütüyor.

En basit kıçı kırık soğuk algınlığı için 50 çeşit ilaç var, Çoğu da işe yaramıyor, neden mi? kolay kolay hastane yüzü görmemiş olan ben, nezle olmuştum. Doktora gittim sordum ne yapmalı  önündeki kağıda yazdı eczaneden al sabah akşam öğlen yut.  Ne bir muayene nede bir ayağı kalkıp kontrol yok amk, öyle sikik doktorluğu bende yaparım.  Anlaştığı ilaç firmasının ilacını da kakaladı mı işlem tamam.

Sende neden geçmiyor bu zıkkım diye söylen dur. Tekrar gidersin doktora, sana şunu yazmışmıydım der ve siktir eder yollar. Bu çark böyle devam eder gider.

Şimdi Gelelim İlaç firmalarına

Ben kesinlikle ilaç firmalarının dürüst olduğununa inanmıyorum. Nasıl ki mantar gibi özel hastaneler türedi. Bu hastaneler insanları hasta olarak değil, ticari meta olarak görmekte. İlaç firmalarıda böyle. İnsanlık için üretim yapan ilaç firması  saysanız bir elin 5 parmağını geçmez.

İnsanların sağlık konusunda eli kolu bağlı olduğunu bildikleri için, astronomik  ameliyat paraları, yok masraflar, yok bilmem ne zıkkım, ulan orospu çocukları diyesim geliyor bu tip şaklaban pezevenklere. Adam karnım ağrıyor diye geliyor hastaneye, yok kan tahlili, yok kalp tomogrfisi, yok yağlı böbrek filmi, efendim bok tahlili  çiş tahlili, ebenizin herekesi ulan. Bir gün gelecek o hastanelere siz yatacaksınız dua edin de sizi millet ameliyat etmesin. Kafanızı götünüze diker benden söylemesi.

Sahtekar ilaç firmaları önce ananızda babanızda çocuğunuzda deneyin o sahtekar kimya malzemelerinizi. İşe yararsa insanlara sunun

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26