Take a fresh look at your lifestyle.

Sanat, kültür ve Müzelerin Turizm Yatırımları, Turizm Yatırımcıları Forumu 2020’de Konuşuluyor

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği’nin (TTYD) Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle 28-29 Ocak 2020’de gerçekleştireceği ‘Turizm Yatırımcıları Forumu-TIF 2020’de sanat, kültür ve müzelere dair turizm yatırımları paylaşılacak.

0 2.241

Türkiye’nin turizm sektörü öncülerinden Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD), Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin desteğiyle ve uluslararası birçok katılımcıyla birlikte bu yıl ilk kez gerçekleştireceği ‘Tourism Investments Forum – TIF 2020’ye (Turizm Yatırımları Forumu 2020) imza atacak. TIF 2020, 28-29 Ocak 2020 tarihleri arasında İstanbul Raffles Hotel’de gerçekleşecek. Forum, sanat, kültür ve müzecilikteki turizm yatırımlarını konuşmak üzere Contemporary Istanbul’un kurucusu ve Başkanı Ali Güreli’yi, Odunpazarı Modern Müze’nin sahibi Erol Tabanca’yı, Baksı Müzesi’nin sahibi Prof. Dr. Hüsamettin Koçan’ı, Arter Müzesi’nin Kurucu Yöneticisi Melih Fereli’yi ve IKSV Genel Direktörü Görgün Taner’i bir araya getirecek.

TIF 2020’de ayrıca sağlık turizmi, mega projeler, yeni turizm mimarisi trendleri ve gastronomi turizmi uzmanlarını bir araya getirecek ve sektörlerin durumu, sektörlere göre yatırımcılığın geleceği, sürdürülebilirlik, hava taşımacılığının geleceği gibi pek çok konu görüşülecek. Uluslararası yatırımcılar, finansal kuruluşlar, bankalar, fonlar, uluslararası otel markaları, turizme şekil veren uluslararası fikir liderleri, inovatif ve teknolojik oyun kurucuları ve gayrimenkul geliştirme şirketleri, denetim ve sigorta firmaları tarafından Türkiye’deki yatırım fırsatları konuşulacak.

Leave your vote

More

Cevap bırakın

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.