Take a fresh look at your lifestyle.

Sancaktepe Şehir Hastanesi İhaleye Çıkıyor

Sancaktepe Şehir Hastanesi 4 Temmuz’da İhaleye Çıkıyor!

0 11

Sancaktepe Şehir Hastanesi 4 Temmuz’a ihaleye çıkıyor. Kamu-özel işbirliği ile hayata geçirilecek olan projenin 3-4 yılda tamamlanması planlanıyor…

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel İşbirliği Daire Başkanlığı, Sancaktepe Şehir Hastanesi projesi için düğmeye bastı.

Sancaktepe Şehir Hastanesi yapım işleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi” ön yeterlilik ihalesi 4 Temmuz 2018 saat 15:00’da idarenin Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 Kat: 7 Bilkent – Çankaya/ANKARA adresinde yapılacakr.

İhaleye katılmak isteyenlerin ön yeterlik başvurusunu 4 Temmuz 2018 saat 15:00’a kadar Sağlık Bakanlığı, Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Üniversiteler Mahallesi Dumlupınar Bulvarı 6001. Cadde No: 9 Kat: 7 Bilkent – Çankaya/ANKARA adresine elden ya da iadeli taahhütlü posta ile de göndermesi gerekiyor.

Ön yeterlilik katılımı için ayrıca; şirketin, dönen varlıklar/kısa vadeli borçlar oranının en az 2,00 olması, öz kaynaklar/toplam aktif oranının en az 0,30 olması, kısa vadeli banka borçları/öz kaynaklar oranının en çok 0,30 olması gibi şartlar da aranacak.

Kamu özel işbirliği ile hayata geçirilecek olan Sancaktepe Şehir Hastanesi projesinin 3 yıl en fazla 4 yılda tamamlanması planlanıyor.

4 BİN 200 YATAKLI DEV SAĞLIK KAMPÜSÜ

2 milyon 928 bin 660 metrekare alan üzerinde yükselecek olan Sancaktepe Şehir Hastanesi tamamlandığında 4 bin 200 yatak kapasite ile hizmet verecek. Sancaktepe’nin Samandıra bölgesinde hayata geçirilecek olan dev hastane hem yurtiçi hem de yurtdışından gelen hastalara hizmet verecek.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More


Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26