Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Sarıyer’de Kiralık Ev Bulma Rehberi

Sarıyer hem lüksü hem de sadeliği bünyesinde barındırır. Baltalimanı’ndan başlayarak uzayan sahil şeridinde enfes bir deniz manzarası eşliğinde Emirgan, Rumelihisarı, Tarabya ve Yeniköy’e kadar yürüyüşünüzü yapabilirsiniz.

0 42

İstanbul Boğazı’nın en eski yerleşimlerinden olan, sahiliyle ve yeşil alanlarıyla tanınan Sarıyer, 35 mahalleden oluşur. Konumuyla tercih edilen, refah seviyesiyle göz dolduran Sarıyer hem lüksü hem de sadeliği bünyesinde barındırır. Baltalimanı’ndan başlayarak uzayan sahil şeridinde enfes bir deniz manzarası eşliğinde Emirgan, Rumelihisarı, Tarabya ve Yeniköy’e kadar yürüyüşünüzü yapabilirsiniz.

Üstelik Sarıyer’in tarihi dokusu sizi ilçenin ara sokaklarında bekler. Refah seviyesinin oldukça yüksek olduğu ilçe, kiralık ev bakımından zengin, sosyal hayatınızı geçirebileceğiniz mekan açısından da oldukça yeterlidir. Burada yaşarken birçok ihtiyacınızı Sarıyer sınırları dışına çıkmadan karşılayabilme lüksüne sahip olabilirsiniz. Kiralık ev Sarıyer arayışınıza başlamadan önce ilçenin semtlerini yakından tanımanızda fayda var.

Öğrencilerin, Bekarların ve Ailelerin Ortak Tercihi Sarıyer

 

Kiralık ev Sarıyer  ilanları öğrencilerden çocuklu ailelere geniş bir kitleye hitap etmekte. Sarıyer ilçesi, üniversite kampüsleri açısından çok zengin. Boğaziçi Üniversitesi, Koç Üniversitesi,  İstanbul Teknik Üniversitesi, Beykent Üniversitesi gibi prestijli üniversitelerin Sarıyer ilçesinde yer alması nedeniyle Sarıyer, öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri bir ilçe. Ayrıca Borsa İstanbul’un ve birçok büyük firmanın genel merkezlerinin Sarıyer’in farklı semtlerinde yoğun olarak yer alması sayesinde burası çalışanlar için de ideal.

 

Özellikle Maslak ve Ayazağa, öğrencilerin ve çalışanların rağbet ettiği iki semt. İstinye ve Tarabya, lüks ve güvenli siteleriyle çocuklu aileler için yüksek standartlar sunarken, Emirgan ve Yeniköy sosyal hayatı seven genç çalışanlar için şehrin en gözde yerleşimleri arasında yer alır.

Sarıyer’den kopmak istemeyen ama sahil şeridindeki ev kiralarını yüksek bulanlar için ise Reşitpaşa ideal bir seçim olabilir. Okulunuza veya iş yerinize yakın lokasyonu, sakinliği ve aynı zamanda sosyal hayatın zenginlliği sayesinde uzun seneler oturabileceğiniz Sarıyer evini Milliyet Emlak ile çok hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Doğası ve Yeşili ile Sarıyer İlçesinde En Uygun Evi Bulma

 

Tarih kokan dar sokakların yeşile ve maviye açıldığı ilçe Sarıyer’de herkese göre bir semt var. İlçenin sitelerinde yer alan 1+1 stüdyo evlerden villalara onlarca farklı seçenekte kiralık evlere  Milliyet Emlak ilanlarından ulaşmak mümkün. Öğrencilerden bekarlara, çocuklu ailelere kadar farklı gruplara uygun evlerin ilçesi Sarıyer, İstanbul’da yaşayan yabancılara da ev sahipliği yapar.

 

Nezih, ferah ve doğayla iç içe yaşamı sunan Sarıyer ilçesinde size en uygun evi bulmanız ise çok kolay.

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.