Take a fresh look at your lifestyle.

Ses Dalgalarıyla Güzelleşin

0 40

Ciltte oluşan zamanın izlerini artık ses dalgaları siliyor. Ameliyatsız güzellikte son teknoloji ULTRACEL, hızlı ve etkili sonuçları ile dikkat çekiyor.

Yüz germede ameliyatsız çözüm arayanlar için üç teknolojinin bir arada sunulduğu ilk ve tek sistem olan Ultracel en etkili sonuçları sunuyor. Cilt katmanlarına doğrudan ulaşan tedavi kısa zamanda pürüzsüz, fresh bir görünüm sağlıyor.

Ciltte gerilme yaratan sistemi ile cilt rejenerasyonu sağlayan Ultracel Hifu, ses dalgalarını kullanarak deride sıkılaşma ve germe etkisi yaratıyor. Son dönemlerin trendi olan yöntem, günlük hayatı etkilemeyen tedavisi ile kısa zamanda sıkılaşma, gençleşme sağlıyor.

Grid Fraksiyonel Radyo Frekans tedavisinde cilt altında dokuya destek veren bir ağ oluşuyor. Cilde radyofrekans enerjisi iletilirken bu ağ oluşumu sayesinde 3 boyutlu bir cilt germe işlemi gerçekleşiyor.

Cilde hasar vermeden hedef alanda onarıcı hücre ve sistemlerinin daha hızlı harekete geçiren Altın İğne tedavisi de en üst teknolojisiyle cihazda yer alıyor.

Beautyform güvencesiyle Türkiye’ye gelen Ultracel, cildin ihtiyacına göre uygun tedaviye imkan veriyor.

Ayrıntılı Bilgi: www.beautyform.com.tr

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More