Seven Four Life’da ısınma masrafı ve aidat yok!

Yediyol Şirketler Grubu, kentsel dönüşüm projesinde ezber bozacak bir çözüm

0

- Advertisement -

Yediyol Şirketler Grubu, kentsel dönüşüm projesinde ezber bozacak bir çözüm sunuyor. Seven Four Life Acıbadem projesinde ısınma bedava, aidat yok.

Yediyol Şirketler Grubu’ndan yatırımcıların içini ısıtacak haber. Acıbadem’de hayata geçirdiği projesi Sevenforlife’da yatırımcılar ömür boyu yakacak masrafından kurtuluyor. 58 konut ve iş yerinin bulunduğu projede, ısınma masrafının yanı sıra aidat da ödemiyor.

FATURA DERDİNE SON

Dünyanın bilinen en sağlıklı ısınma yöntemi olan jeotermal ile ısıtılacak konutlarda yaşayacak olanlar, elde ettikleri bu ayrıcalık karşılığında tek kuruş bile ısınma bedeli ödemeyerek, ay sonunda gelen fatura derdini ortadan kaldırıyor.

AİDAT YOK

6 bloktan oluşan projede konut sahiplerine rezidans ayrılacağı verilirken, SPA, yüzme havuzu gibi sosyal donatı alanlarının da yer alacağı sitede konut sahipleri aidat ödemeyecek.

Muhammet Şuheyp Mendi

Seven four life Acıbadem projesinin mülk sahiplerine ayda en az bin beş yüz liralık yakıt ve aidat tasarrufu sağlayacağına işaret eden Yediyol Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Şuheyp Mendi, ruhsat alanlarında inşa edilecek yeni projelerde de aynı yöntemi uygulamaya hazır olduklarını belirtti.

Mendi, Seven four life’da 1+1 dairelerde ikamet edenler bile ısınma ve aidat karşılığı olarak her ay en az bin 500 liralık bir tasarruf olanağı bulacağını söyledi.

UCUZ ENERJİNİN YOLU AÇILDI

Yediyol Şirketler Grubu, Seven four life Projesi’nde örneğini sunduğu jeotermal ayrıcalığını başta kentsel dönüşüm alanları olmak üzere tüm ruhsat alanlarında tüketici ile buluşturabilmek için kolları sıvadı. Grup, İstanbul’un sağlıklı, ucuz ve milli enerji ile ısınması için süreci başlattı.

SEVEN FOUR LİFE PROJESİNDE NELER VAR

58 konut ve 2 iş yerinin olduğu Seven Four Life Acıbadem’de 12 adet dubleks, 2 adet 1+1, 4 adet 2+1, 40 adet 2+1 yer alıyor.

Projede dubleks daire büyüklüğü net 100-300 metrekare arasında değişiyor. 1+1’ler brüt 80-100 metrekare, net 40-60 metrekare, 2+1’ler brüt 120-150 metrekare, net 70-80 metrekare arasında değişiyor.

İŞTE FİYAT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Seven four life projesinde 1+1’ler 1 milyon TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösterirken 2+1’ler 1 milyon 700 bin Tİ ile 2 milyon 500 bin TL arasında, Dubleks daireler ise 3 milyon TL ile 6 milyon TL arasında alıcı buluyor.

Isınma ve aidat masraflarının olmadığı projeden daire sahibi olmak isteyenlere firma bünyesinde kişiye özel ödeme planı sunulurken, bankalar aracılığı ile de 120 ay vade yapılıyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim imkanı sağlanıyor.

HER ŞEY ÜCRETSİZ

5 yıldız konforunda sosyal tesislerin bulunduğu projede fitness, spa, termal tesis, havuzlar, restoran, hamam, sauna yer alıyor. Ayrıca bunları ücretsiz kullanma imkanı sağlanıyor.

Lokasyonu ile avantaj sağlayan proje Natülüs avm 300 metre , akasya avm 500, bağdat caddesi 1,5 km, anayola sıfır cephede bulunuyor.

Kaynak : Baret Dergisi

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Notice: Undefined index: disable_clientside_script in /home/u7153422/public_html/wp-content/plugins/seo-image-alt-tags/classes/class-sit-scripts.php on line 26