Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Sevilla Kekliktepe Villaları Fiyat Listesi

1 50

Sevilla Kekliktepe Villaları Sevkon Gayrimenkul tarafından 82 dönümlük arazi üzerinde 32  villa’dan meydana geliyor. 4 farklı tip, 11 farklı tasarım ile hepsi özel havuz ve 45 m2’lik havuz evine sahip, geniş teras, bahçe alanları sayesinde doğadan kopmadan, şehir gürültüsünden uzak, estetik ve konforun üst düzey olduğu bir yaşam alanı sizi bekliyor.

Sevilla Kekliktepe Villaları Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Projede kişilere özel ödeme seçenekleri sunulabiliyor

 990 bin euro ile 1 milyon 590 bin euro arasında değişiyor

Sevilla Kekliktepe Villaları Lokasyon

Urla; İzmir şehir merkezine 38 km, en gözde tatil beldelerinden Çeşme Alaçatı’ya 32 km ve havaalanına sadece 55 km mesafede. Doğusunda Güzelbahçe, Seferihisar; batısında Çeşme; kuzeybatısında Karaburun ile en güzel sahillerle çepeçevre.

Sevilla Kekliktepe Villaları Fiyat ListesiUrla’nın en güzel semtlerinden biri de, değeri her geçen gün artan Kekliktepe. Doğanın içinde, mavi yeşil dengesi ile şehir gürültüsü ve kirliliğinden uzak, yeni bir yaşam alanı. Sürdürülebilir lüks anlayışında; konfor ve estetik bir arada.

Hem İzmir’e hem de tüm bu güzel sahil merkezlerine yakınlığının yanı sıra İzmir’den Çeşme’ye kadar uzanan otoban ile her yöne ulaşım son derece rahat.

Şehre bu kadar yakın olup, trafik sorunu olmaması; Türkiye’nin en önemli tatil beldelerinden Çeşme ve Alaçatı’ya olan komşuluğu; Birçok alışveriş merkezine, halk pazarlarına, tiyatro ve sinemalara sahip oluşu; çevresinde Urla Devlet Hastanesi başta olmak üzere; en önemli ve donanımlı hastanelerin bulunması; İlkokuldan üniversiteye kadar; hem devlet hem de özel okul ve eğitim merkezlerinin yer alması; yaşamı kaliteden uzaklaştırmadan; kolaylaştırmakta.

On iki adalı ilçe

Doğa ile tarihin kucaklaştığı Urla, 40 kilometre uzunluğunda bir kıyı şeridine, plaj ve koylara sahiptir. İzmir Körfezi’nde bulunan toplam on iki ada, Urla’yı diğer ilçelerden ayıran en önemli özelliği. Bu adalardan dördü iskâna açık; diğer adalar ise günübirlik turizmde önemli bir yere sahip.

Karantina Adası, Taş Ada, Pınarlı Ada, Yassıca Ada (Alman Adası),  Pita Adası, Eşek Adası, Adacık, Güvercin Adası, Hekim Adası, Uzunada  (Kösten), Menteş Adası (Kel Ada), Yılanlı Ada (Özbek Adası)

İletişim Bilgileri
Adres :Kekliktepe mevkii 3300/1 Sok. Urla/İzmir
Telefon :0232 463 80 08
Web :http://www.sevillakekliktepe.com/
E-mail :info@sevkon.com

1 yorum
  1. Funda Güllüoğlu diyor

    Parası olana her yer paris 😀

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.