Take a fresh look at your lifestyle.

Seyir İstanbul Fiyatları ve Genel Özellikleri

Seyir İstanbul detay sayfasında, projenin lokasyonu, teslim tarihi, fiyat ve metrekare aralıkları, kat ve daire tipleri, projenin sosyal donatıları, vaziyet planı, projeye ait iç ve dış mekan resimleri,

0 32

Seyir İstanbul projesi, Çatma Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu Yakasındaki ilçelerinden Kartal’da Çarşı Mahallesinde hayata geçiriliyor. Seyir İstanbul, 2 bloktan oluşuyor.

Seyir İstanbul’da 2+1 ve 3+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 103 metrekare ile 143 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Seyir İstanbul fiyatları 167.000 $’dan başlıyor. Projede konut alıcılarına çeşitli ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor.

Seyir İstanbul‘un sosyal donatıları arasında 130 araçlık kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve spor salonu gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Seyir İstanbul lokasyon olarak Kartal E- 5 Köprüsü ve metroya 5 dk. Kartal Sahil yoluna 8 dk. Kartal tem bağlantı yolu ve Sabiha Gökçen Havaalanına 15 dk. uzaklıktadır.

Seyir İstanbul teslim tarihi henüz açıklanmış değil…

E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More