Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Seyran Şehir'de son 40 daire

0 8

Avrupa Yakası’nın en düzenli ilçelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen Seyran Şehir projesi Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşım Modeli ile hayata geçirildi. Seyran Şehir projesinde sınırlı sayıda kalan dairelerden alanlar  için avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleri bulunuyor.

Seyran Şehir'de son 40 daire

Seyran Şehir’de neler olacak?

Başakşehir’de 25 bin metrekare alanda inşa edilen 220 konuttan oluşan Seyran Şehir’de 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 4 adet kapalı yüzme havuzu ve çift sosyal tesisi bulunan Seyran Şehir’de kapalı spor alanları ve otoparklar, fitness salonları, fin hamamları, saunalar, buhar odaları, çocuk oyun alanları ve cadde mağazaları yer alıyor.

Seyran Şehir'de son 40 daire

Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşım Modeli ile Başakşehir’de inşa edilen ödüllü proje Seyran Şehir’de teslim öncesi kampanya başladı. İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Başakşehir’de inşa edilen Seyran Şehir’den 31 Aralık’a kadar daire alanlar, 1 Ocak 2016’da Emlak Konut tarafından onaylanan %20 fiyat zammından etkilenmeyecek ve İstanbul’daki en hesaplı fiyatlarla konut sahibi olabilecekler.

Seyran Şehir'de son 40 daire

 

Seyran Şehir iletişim Bilgileri

Seyran Şehir'de son 40 daire

Olimpiyat Stadı Yanı, Kayaşehir Girişi,
Bahçetepe İstanbul Satış Ofisi
Başakşehir/İstanbul
444 61 71
info@seyransehir.com

 

ilhan ÇAMKARA / Kadınca Emlak

 

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.