Listeleri Karşılaştır

Seyran Şehir'de son 40 daire

Avrupa Yakası’nın en düzenli ilçelerinden Başakşehir’de hayata geçirilen Seyran Şehir projesi Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşım Modeli ile hayata geçirildi. Seyran Şehir projesinde sınırlı sayıda kalan dairelerden alanlar  için avantajlı fiyatlar ve ödeme seçenekleri bulunuyor.

Seyran Şehir'de son 40 daire

Seyran Şehir’de neler olacak?

Başakşehir’de 25 bin metrekare alanda inşa edilen 220 konuttan oluşan Seyran Şehir’de 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. 4 adet kapalı yüzme havuzu ve çift sosyal tesisi bulunan Seyran Şehir’de kapalı spor alanları ve otoparklar, fitness salonları, fin hamamları, saunalar, buhar odaları, çocuk oyun alanları ve cadde mağazaları yer alıyor.

Seyran Şehir'de son 40 daire

Makro Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut Gelir Paylaşım Modeli ile Başakşehir’de inşa edilen ödüllü proje Seyran Şehir’de teslim öncesi kampanya başladı. İstanbul’un en çok değer kazanan bölgesi Başakşehir’de inşa edilen Seyran Şehir’den 31 Aralık’a kadar daire alanlar, 1 Ocak 2016’da Emlak Konut tarafından onaylanan %20 fiyat zammından etkilenmeyecek ve İstanbul’daki en hesaplı fiyatlarla konut sahibi olabilecekler.

Seyran Şehir'de son 40 daire

 

Seyran Şehir iletişim Bilgileri

Seyran Şehir'de son 40 daire

Olimpiyat Stadı Yanı, Kayaşehir Girişi,
Bahçetepe İstanbul Satış Ofisi
Başakşehir/İstanbul
444 61 71
info@seyransehir.com

 

ilhan ÇAMKARA / Kadınca Emlak

 

img

Emlak Manset

İlgili Mesajlar

Hemen Teslim Elite Concept’te 36 Ay Sıfır Faiz Fırsatı

Şua İnşaat, Elite Concept’te kişiye özel ödeme planı da uyguluyor Şua İnşaat,...

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

İnsay Yapı’dan gurbetçilere özel yeni yıl kampanyası

İnsay Yapı Pendik’te yer alan 'Ondörtüç Pendik' projesini 'Evim Türkiye Fuarı'na taşıyarak gurbetçilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Projeyi özel yeni yıl kampanyasıyla satacak olan İnsay Yapı, 1+1 daireleri 285 bin TL'den başlayan fiyatlarla sunacak.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

3S Firuze Konakları’nda 0.98 kredi oranı ile ev sahibi olma fırsatı!

Kaliteli ve seçkin bir yaşamın kapılarını Eylül 2018’de ardına kadar açan 3S Firuze Konakları’nda ev sahibi olmak isteyenler için cazip kredi faiz oranları devam ediyor.

okumaya devam et
tarafından Emlak Manset

Tartışmaya Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.