Take a fresh look at your lifestyle.

Sianji Well Being Resort Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürüyor

Türkiye'nin tatil cenneti Bodrum'da hayata geçirilen Sianji Well Being Resort 360 gün yaşam vadediyor. Oturmadığınız zaman da sizlere kira garantisi sunuyor.

0 32
99%
Sianji Well Being Resort Bodrum'un en iyilerinden

Sianji Residences'da gerçek residence keyfi alacaksınız

Büyük metropollerden sıkıldıysanız ve stress, yorgunluk bitkinlikten kurtulmak isteyenler için mükemmel bir kaçış noktası. Sianji Well Being Resort size ömür boyu huzurlu bir yaşam vadediyor. Satın aldığınızda

 • Mimari Tasarım
 • Hizmet
 • Sosyal İmkanlar
 • Yeme-İçme
 • Personel Davranışı
 • Ulaşım
 • Manzara

Bodrum’un en gözde lokasyonu Gümüşlük’te hayat bulan Sianji Residence, 12 ay boyunca dünyanın sayılı detoks merkezlerinden biri olarak gösterilen Sianji Well-Being Resort’ün imkanlarından yararlanma fırsatı sunuyor, hem de yüzde 8 kira garantisiyle yatırımcısına kananç vadediyor.

Sianji Well Being ResortSınırlı sayıda residence fırsatını kaçırmayın

Bodrum’da ev sahibi olmanın şimdi tam zamanı! Kos ve Kalimnos adaları manzarasıyla kendisine hayran bırakan, Bodrum’un vazgeçilmez mekanı Gümüşlük’te Sianji Group tarafından hayata geçirilen Sianji Residence, “İster yaşa ister kirala” konseptiyle yatırımcısına vazgeçilmez bir fırsat sunuyor.

Sianji Residence’da Sağlıklı Kalmak İçin Her Şey Düşünülmüş

Sianji tanıtım filminde de göreceksiniz ki burada herşey doğal ve sağlıklı.

Deniz manzaralı ya da havuz manzaralı villalardan oluşan Sianji Residence, 25 milyon Euro yatırım bedeliyle hayata geçirildi. Yurt dışından ve yurt içinden çok özel bir kitleye satışa çıkarılan projede, sınırlı sayıda kalan residence ve villalar sahiplerini bekliyor.

Sianji Residence,Sianji Residence nerede,Sianji Residence kiralık,Sianji Residence Bodrum,Sianji Residence Kira garantisi,Sianji Residence fiyatlarYüzde 20’ye varan cazip indirim kampanyalarının devam ettiği projede, villa sahipleri isterlerse evlerini Sianji Group’a yüzde 8 Euro bazlı kira garantisiyle ya da diğer kiralama ve işletme seçenekleriyle verebiliyorlar. Böylece kışın Bodrum’a gelmediklerinde dahi kullanmadıkları evlerinden para kazanabiliyorlar.

Evlerin amortisman süresinin 30 yıla vardığı Bodrum’da Sianji Residence’ta bu sürenin sadece 15 yıla indiğine dikkat çeken Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır, “Tamamı deniz veya havuz manzaralı 2+1 ve 3+1 residence ya da dubleks villa olarak tasarlandı.Residence ve villaların büyüklükleri 101 m2 ile 260 m2 arasında değişiyor. Tüm villarımızda kartlı kapı sistemi, tam ankastre beyaz eşyalar, klima sistemleri, LCD TV’ler, tamamı lüks malzemelerle döşenmiş son sistem mutfaklar, jakuzi ve duşakabinler, elektrikli küçük ev aletleri, tüm mobilyalar ve bahçe mobilyaları gibi her detay bulunuyor.”

Ödüllü Sianji Well-Being Resort’ten yararlanın

Sianji Residence’ın en büyük avantajı ise Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards tarafından wellness alanında 3 defa aldığı 7 yıldız ödülüyle taçlandırılan Sianji Well-Being Resort’ten ücretsiz kullanım hakkı tanıması. Türkiye’nin ilk well-being ve healing konseptine sahip dünyaca ünlü birçok ismi ağırlayan Sianji Well-Being Resort, bugüne kadar Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi Spa ve Wellness Oteli, Türkiye’nin En Lüks Oteli, Yedi Yıldızlı Servis Kalitesi Ödülü, Türkiye’nin ve Avrupa’nın En İyi BeachResort’ü gibi uluslararası alanda 24 farklı ödülün sahibi oldu. “Sianji Residence ile yılın 12 ayı, ömür boyu 5 yıldızın üstünde bir konfor sunuyoruz.

Yatırımcılar, A’dan Z’ye her şeyi düşündüğümüz, sadece valizlerini alıp gelebilecekleri, Sianji Well-Being Resort’te sağlıklı yaşam merkezini ve SPA’sını ücretsiz kullanabilecekleri, hayallerinin ötesinde bir konforla evlerinde yaşayabiliyorlar.” diyen Recai Çakır, her geçen gün değer kazanan ve Türkiye’nin dünyaca ünlü destinasyonu Bodrum’da ömürlük yatırım için Sianji Residence’ın doğru bir adres olduğunu belirtiyor.

99%
Sianji Well Being Resort Bodrum'un en iyilerinden

Sianji Residences'da gerçek residence keyfi alacaksınız

Büyük metropollerden sıkıldıysanız ve stress, yorgunluk bitkinlikten kurtulmak isteyenler için mükemmel bir kaçış noktası. Sianji Well Being Resort size ömür boyu huzurlu bir yaşam vadediyor. Satın aldığınızda

 • Mimari Tasarım
 • Hizmet
 • Sosyal İmkanlar
 • Yeme-İçme
 • Personel Davranışı
 • Ulaşım
 • Manzara
E-Bülten Aboneliği
Gelen kutunuza doğrudan gönderilen en son haberler, güncellemeler ve özel teklifleri almak için buradan kaydolun.
İstediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeler alın, hemen abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More