Emlak Haber Ajansı
Emlak Analizi ve Güncel Emlak Haberleri

Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

0 25

Sinpaş Altın Kuleler ve Marina Ankara’da 35 bin TL’ye varan indirim. Sinpaş Yapı’nın Çankaya Oran’daki ikon projelerinde Dünya Kadınlar Günü’ne özel indirim fırsatı

Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

Sinpaş Yapı, Çankaya Oran’da yükselen Türkiye’nin en büyük temalı konut projesi Altınoran’ın içinde altın gibi parlayan Altın Kuleler ve Ankara’nın ilk ve tek marinası Marina Ankara için kaçırılmayacak Dünya Kadınlar Günü fırsatı sunuyor. Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

 

 

Son dönemin trendi Home Office konsepti ve sunduğu standart üstü yaşam ile büyük ilgi gören Altın Kuleler ve barındırdığı benzersiz sosyal donatılarla Ankara’yı marina yaşamı ile tanıştıracak Marina Ankara için 5 -13 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Kadınlar Günü kampanyasında, 35 bin TL’ye kadar indirim var.

 

Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

Tamamı peşin ödemelerde ekstra %15 peşin indirim sunan Altın Kuleler ve Marina Ankara, şimdi çok özel ödeme planlarıyla prestijli ya da tatil tadında bir hayata adım atacakları bekliyor.

Sinpaş Yapı’nın Çankaya Oran’da geliştirdiği ilk projesi, Eymir Gölü ve İmrahor Vadisi’nin muhteşem doğasına eşik eden Altınoran’da ayrıcalıklı yaşam başladı.

Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

Altınoran’ın içinde altın gibi parıldayan ve toplam 474 konuta ev sahipliği yapacak Sinpaş Altın Kuleler’deki her detayın incelikle düşünüldüğü prestijli yaşam ise 2 ay sonra başlıyor. Ankara’nın ilk ve tek marinası Marina Ankara da Altınoran’ın yanında, Eymir Gölü’ne en yakın proje olan Eymir Panorama ile birlikte yükselmeye devam ediyor.

Sinpaş Altın Kuleler ’den kadınlara büyük jest

Sinpaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile Sinpaş Altın Kuleler ya da Marina Ankara’dan 5-13 Mart tarihleri arasında ev alacaklar için 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. İndirim oranları, 1+1 daireler için 10 bin TL, 2+1 daireler için 20 bin TL, 3+1 daireler için 30 bin TL ve 4+1 ve üstü ev tipileri için de 35 bin TL’ye kadar yükseliyor. Tamamı peşin ödemelerde ekstra %15 peşin indirim fırsatı da sunan Altın Kuleler ya da Marina Ankara’dan şimdi ev alanlar, avantajlı fiyatlarla prestijli bir hayata adım atma şansını yakalıyor.

Sinpaş Altın Kuleler Kadınlar günü kampanyası

Ön cephesi İmrohor Vadisi’nin eşsiz manzarasına, arka cephesi ise başkentin büyüleyici ışıklarına bakan Altın Kuleler, sunacağı görkemli yaşama karşılık ulaşılabilir fiyatları ve ayrıcalıklı sosyal donatıları ile Ankara’nın İkon projelerinden biri olacak. Ankara’da benzeri olmayan sosyal donatıları ve yaşam seçenekleriyle fark yaratan Altınoran’ın meydanını kucaklayan Altın Kuleler’de yaşama fırsatını kaçırmayın.

Başkentin oksijen deposu Eymir Gölü’nün yanı başındaki ayrıcalıklı konumunun yanı sıra sunduğu benzersiz sosyal donatılarla öne çıkan Marina Ankara ise Ankaralılara tatil tadında bir hayat sunacak. Kışın kayak yapmak için en yakın bölge olan Elmadağ’a çıkmak, yazın yelken keyfi için deniz kıyısına gitmek zorunda kalmak yerine, Marina Ankara projesi ile sadece evlerinden çıkarak ister kayak ister yelkenli keyfini yaşayabilecek.

Kadınlar Günü’ne özel indirimle Ankara’nın ikon projelerinde yaşama fırsatı

Sinpaş Yapı güvencesiyle Altınoran ve Marina Ankara için 5-13 Mart tarihleri arasında Dünya kadınlar Günü’ne özel düzenlenen kampanyayla 1+1’e 10 Bin, 2+1’e 20 bin, 3+1’e 30 bin, 3+1 üzeri 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. Üstelik tamamı peşin ödemelerde ekstra %15 peşin indirim imkânı devam ediyor.

Altınoran Proje Künyesi

Proje ismi :Altınoran / Altın Kuleler

Firma :Sinpaş Yapı

Konum : Çankaya – Oran

Toplam Arazi : 150,000 m²

Toplam Konut : 474

MetrekareAralığı : 81 ile 498 m²

Fiyat Aralığı :358,615 TL – 3,488,995 TL

TeslimTarihi : Nisan 2016

Web sitesi :www.sinpasaltinkuleler.com

Telefon : 444 1974

Marina Ankara Proje Künyesi

Proje ismi:Marina Ankara

Firma: Sinpaş Yapı

Konum: Çankaya – Oran / Ankara

Toplam Arazi: 125 bin m²

Toplam Konut: 2 bin 518

MetrekareAralığı: 69 444 m²

Fiyat Aralığı: 330.700 TL’den başlayan fiyatlarla

TeslimTarihi: Haziran 2018

Web sitesi: www.marinaankara.com

http://www.sinpasaltinkuleler.com

Telefon : 444 1974

Sinpaş Altın Kuleler Ulaşım Haritası

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.